perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA FİYATLARI

Biyometrik tanıma sistemleri içerisinde şüphesiz ki en kaliteli takip, yüz tanıma cihazları ile yapılmaktadır. Bunun en büyük sebebi yüz tanıma fiyatlarının çok uygun olması ve buna karşın yüz tanıma cihazları ile %100 güvenliğe sahip alanlara sahip olunabilmesidir. Firmamız tarafından satışa yapılan Magic Face yüz tanıma cihazları, çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikler işletmeler ve plazalarda personellerin takip edilmesi için kullanılan bu cihazlar; hava alanları, alışveriş merkezleri, belediyeler, plazalar, spor salonları, okullar, askeri alanlar, fabrikalar gibi birçok farklı alanda da kullanılabilir. Tabi ki bu alanlarda sadece personellerin takip edilmesi için kullanılmazlar. Yüz tanıma fiyatları uygunluğuna sahip olan yüz tanıma cihazları ile personel takip programı uyumlu olarak kullanıldığında personel takibi, yemekhane takip programı kullanıldığında yemekhane takibi, öğrenci takip programı kullanıldığında öğrenci takibi, tuvalet takip programı kullanıldığında tuvalet takibi ve geçiş kontrol programı kullanıldığında geçiş kontrol takibi yapılabilmektedir.

Yüz tanıma sistemlerini aktif olarak kullanabilmek için yüz tanıma cihazlarının geçişin yapılacak olduğu alanlardaki turnikelerin üzerine monte edebileceğiniz gibi isterseniz kapıların giriş alanlarına da monte ederek, kapılardan geçiş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu cihazlar IP tabanlı olmalarından dolayı en yakın network switch’e cat6 ile bağlanırlar.  Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin yüzleri, admin tarafından yüz tanıma fiyatları uygunluğuna sahip cihazlara tanıtılmaktadır. Tanıtma işlemi sırasında, kişiler bir ID numarası ile kayıt edilmektedir. Kayıt edilen kişiler beraberinde kullanılan programlara, kişilerin özlük bilgileri ile kayıt edilmektedir. Sistemin bu şekilde aktif olarak kullanılabilmesi mümkündür.

Yüz tanıma fiyatları uygunluğuna sahip olan bu cihazlar, günümüzde her geçen gün çok daha farklı ve fazla bir alanlarda kullanılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, bu cihazların çok güvenli olmasıdır. Yüz tanıma cihazları, kişilerin alın, burun ve çene kısımlarına bakarak tanıma sağlar. Bizim göremediğimiz ancak yüz tanıma cihazlarının yüksek çözünürlüklü kameralarının gördüğü bir algoritma bulunur. Bu, her insanın yüzünde farklıdır. Hatta tek yumurta ikizlerinde bile. Bu sayede yüz tanıma cihazları çok kolay bir şekilde okuma yapabilmektedir. Yani kişilerin yüzlerini karıştırmak gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da bu cihazlara çok daha fazla güvenilmesini sağlamaktadır.

Yüz tanıma sistemlerinde kişilerin yüzlerini tanıtırken insanların yüzünde sakal, bıyık, makyaj ya da gözlük olması hiç önemli değildir. Tüm bunlara karşın cihazlar oldukça hızlı bir şekilde okuma yaparak geçiş izni vereceklerdir. Geçiş hızı da cihazların modeline göre değişebilmektedir. Genel olarak ise Magic Face yüz tanıma cihazlarımızda geçiş hızı 0.1 saniye ile 0.2 saniye arasında değişen, çok kısa sürelerdir. Birçok yüz tanıma cihazı modeli ile aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Bu sayede hem geçiş şekli hem de geçiş kayıt kapasitesi arttırılabilmektedir.

Yüz tanıma fiyatları teklifi almak için tek yapmanız gereken 0850 811 80 00 numarasını arayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçmeniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları