perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS Tagging: Ürünlerinizi Hırsızlığa Karşı Koruyun!

Eas tagging sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünleri korumak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Firmamız tarafından Sensitive eas tagging sistemleri satışı yapılmaktadır. Sensitive eas tagging sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle giysi mağazalarından sıkça aşina olduğumuz bu sistemleri aynı zamanda kozmetik ürün mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında, marketlerde ya da ayakkabı mağazalarında güvenle kullanabilirsiniz. Kullanımları çok basit olup her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan Sensitive eas tagging sistemleri, üç ana elemandan oluşmaktadır. Bu sistemler; mağaza koruma antenleri, ürün alarm etiketleri ve etiket sökücülerden oluşmaktadır. Öncelikle mağazalarda satışta olan ürünlerin tamamın üzerine etiket takılması ya da yapıştırılması gerekecektir. Kullanılacak olan etiketlerin sert plastik etiketler ve kâğıt etiketler olmaz üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Sert plastik etiketler, giysi mağazalarında satışta olan ürünlerin üzerine takılmak için kullanılan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise market gibi yerlerde ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için etiket sökücü kullanılması gerekir. Kâğıt etiketleri pasif bir hale geçirmek için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Ürünler satın alındıktan sonra etiketler, mağaza kasa görevlileri tarafından ürünlerin üzerinden sökülmektedir.

Sensitive eas tagging sistemlerinde kullanılmakta olan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Hangi antenin kullanılacak olduğu tamamen mağazada satışı yapılan ürüne göre değişmektedir. Sensitive eas tagging sistemlerinde kullanılan RF mağaza ürün koruma antenleri, bir çift olarak kullanılmakta olan antenlerdir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre ayarlanır. RF mağaza ürün koruma antenleri ile 4x4 ürün koruma etiketleri, r50 ürün koruma etiketleri, 5x5 ürün koruma etiketleri, round ürün koruma etiketleri, golf ürün koruma etiketleri, square ürün koruma etiketleri, sun ürün koruma etiketleri ve mini ürün koruma etiketler gibi etiketler, bir arada kullanılabilmektedir. Kullanımı çok basit olup mağaza giriş ve çıkışlarını, çalıntı ürünlerin geçişine karşı koruyabilmek için harika bir seçenektir.

Sensitive eas tagging sistemlerinde kullanılan bir diğer anten modeli ise akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler; 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Dexilon teknolojisi ile üretilmiş olan bu antenler, mono ya da TX + RX olarak çalışmasına devam etmektedir. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre ayarlanmaktadır. Eğer AM antenler ise kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Eğer AM antenler ile sert plastik etiketleri kullanacaksanız da antenlerin çiftleri arasındaki mesafeyi iki metreye kadar çıkarabilirsiniz.

Sensitive eas tagging sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Kullanılacak olan farklı modellerine göre fiyatları değiştiği için net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu yüzden Sensitive eas tagging sistemleri fiyatları teklifi için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler