perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL DEDEKTÖR

El dedektör, metal eşyaları tespit edebilmek için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Güvenliğin sağlanması için kullanılmakta olan Secuda el dedektör, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Günümüzde özellikle alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılan Secuda el dedektör, aynı zamanda güvenliğe ihtiyaç duyulan çok daha farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan Secuda el dedektör, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray cihazları ile birlikte kullanıldıklarında, metalleri çok daha hızlı bir şekilde tespit etmeyi sağlamaktadır. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile kişilerin üzerlerinde yer alan metaller tespit edilmektedir. Dedektörden geçiş yapan kişilerden şüphelenilmesi durumlarında da Secuda el dedektör ile kişilerin üstü çok daha titiz ve hızlı bir şekilde aranabilir. X ray bagaj arama cihazları ise kişilerin çanta, bavul, poşet gibi eşyalarının içerisinde yer alan metalleri tespit etmeyi sağlar. Bu cihazlar sayesinde kapalı eşyaların içerisini açmaya gerek kalmadan, metal tespit edilebilmektedir. Bu dedektörlerin bir arada kullanılması, güvenliğin çok daha üst düzeye çıkmasını sağlamaktadır.

Secuda el dedektör, 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. 9 voltluk bir çalışma voltajı bulunan Secuda el dedektör, metalleri tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir. Böylece metalin tespit edildiği de anlaşılacaktır. Şarj edilebilen Secuda el dedektör, şarj olduktan sonra uzun bir süre boyunca şarjı bitmeden güvenle kullanılabilmektedir.

Secuda ;el dedektör plazalarda, holdinglerde, işletmelerde ve buna benzer birçok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir. Çok da geniş bir tarama alanına sahip olan Secuda el dedektör, küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Bıçak, silah, tabanca gibi tüm kesici ve delici aletleri kolayca tespit edebilmeyi sağlayan Secuda el dedektör, deri bir kılıfa sahiptir. Deri kılıfı sayesinde tutuş gücü oldukça yüksektir. Üstelik Secuda el dedektör, ülkemizde yapılan sınavlarda, kişilerin üzerlerini arayabilmek için de kullanılabilmektedir.

Yüksek duyarlılık ve yüksek seçiciliğe sahip olan Secuda el dedektör, oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir. Metal bileşenleri kolayca tespit etmeyi sağlayan Secuda el dedektör, radyasyon da yaymazlar. Bu sayede hamile kadınlara da zarar vermezler. Hassas taramalar yapabilmek için harika bir seçenek olan Secuda el dedektör hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Secuda el dedektör fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Profesyonel ve uzman satış müdürlerimiz, sizlere en uygun fiyat teklifini vererek, güvenli alanlara sahip olmanıza ortak olacak. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek, ürünümüzü yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler