perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GİRİŞ ÇIKIŞ PROGRAMI

Giriş çıkış programı, personel devam kontrol programının diğer adıdır. Günümüzde giriş çıkış programı ile genellikle personellerin işletmelere giriş ve çıkışları takip edilmektedir. Giriş ve çıkış programının kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Bu programda yer alan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcıya yahut gruba yetki verilmesi mümkündür. İsterseniz de bu şekilde yetki kısıtlaması da yapabilirsiniz. Otomatik olarak veri transferi de yapabilen giriş çıkış programı, istenilen zaman diliminde cihazdaki verilerin programa aktarılmasını sağlamaktadır. Giriş çıkış programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programda sürekli olarak gerçekleştirilen görsel değişiklikler ile birlikte sürekli olarak geliştirilmeye açıktır. Giriş çıkış programı ile personellerin maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. Maaş hesabını personellerin giriş ve çıkışlarına bakarak gerçekleştirmektedir. Yani hangi personelin hangi giriş ve çıkış alanını kullanarak geçiş yaptığını bulabilmek mümkün olmakla birlikte, erken çıkma ve geç kalmalara da bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş kesintisi sağlanabilir. Bunun yanı sıra giriş çıkış programı ile prim, avans vb. hesaplamalar da yapılabilmektedir. Giriş çıkış programında personellerin ek kazançlarını görebileceğiniz raporlar da yer almaktadır. Günlük puantaj tablosunda ise personellerin o gün içerisinde yaptıkları giriş ve çıkışları gösterilebilmektedir. Bu puantaj tablosunda fazla mesai gibi çalışmalarında ücretleri belirlenerek, personel ücretleri tespit edilmektedir.

Giriş çıkış programında raporları kişi bazında alabilirsiniz. Kişi bazındaki raporlarda, o personelin hangi günlerde hangi saatler arasında giriş ve çıkış yaptığını görebilirsiniz. Aynı zamanda hangi gün içerisinde kaç dakika geç kaldığını ya da kaç dakika fazla mesai yaptığını da görebilmeniz mümkündür. Bu raporlarda, kişinin çalıştığı vardiyada yazmaktadır. Giriş çıkış programındaki bir diğer rapor türü de kişi bazında geç kalanlar raporudur. Geç kalanların kaçar dakika geç kaldığını, hangi bölümde çalışıyor olduklarını, Id numaralarını vb. görebilirsiniz. Giriş çıkış programında geç kalanlar listesini genel bazda da alabilirsiniz. Genel bazdaki giriş çıkış programında, gün gün olarak listeleme yapılmaktadır. Hangi personelin hangi gün geç kaldığını buradan kolayca takip edebilmek mümkündür.

Giriş çıkış programı, otomatik olarak mail gönderme özelliğine sahip olduğu için programdan elde edilen tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Bu sayede kullanıcının ekstra bir şey yapmasına da gerek kalmaz. Giriş çıkış programında bir diğer rapor biçimi de kişi bazında erken çıkanlar raporudur. Bu rapor ile kimlerin erken çıktığı ayrı ayrı listelenir. Genel bazda erken çıkanlar listesinde ise gün gün kimlerin erken çıktıklarını görebilmek mümkündür. Ayrıca giriş çıkış programında bir diğer rapor biçimi de genel bazda mesaiye kalanlar listesidir. Gün gün olarak kimlerin mesaiye kaldığını, vardiyalarını, kaç saat mesai yaptıklarını, bölümlerini vb. görebilmek mümkündür. Devamsızlık raporlarında da personellerin hangi tarihlerde gelmedikleri, isim ve soy isimleri ile birlikte listelenmektedir. Giriş çıkış programının en büyük avantajı da personel bazlı olarak detaylı bir raporun alınabiliyor olmasıdır. Ayrıca personellerin aldıkları avansların raporları da ayrı olarak tutulmaktadır. Giriş çıkış programı hakkında çok daha fazla bilgi almak ya da programı satın almak isterseniz daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler