perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

EL DEDEKTÖR FİYATLARI

Günümüz şartları düşünüldüğü zaman artık pek çok alanda güvenlik görevlilerinin el dedektörü kullandığını görebilmekteyiz. Bu nedenden dolayı da fazlası ile yaygın bir duruma dönüşen el dedektörleri, güvenlik önlemini tam anlamıyla almanız adına fazlası ile kullanışlı bir ürün türüdür. Direkt olarak manyetik dalgalar yayarak, vücutta veya aksesuarlarda yer alan tüm metal parçaları tespit eden ürün tipi, bizlere fazlası ile güvenlik önlemi almamızı sağlıyor ve genel olarak insanların fazlaca akın ettiği bölgeler de daha refah bir yaşam alanı oluşturmaları hususunda kullanışlı bir ürün olarak görülüyor. Biz de el dedektör fiyatlarını olabildiğince stabil tutan şirketimiz ile birlikte, sizlere kullanım alanları yaratma hususunda sıkı çalışmalar yapmayı ihmal etmemektedir. Alınmayan herhangi bir tedbir durumu, hiç beklenmedik sorunsallarla karşılaşmanıza neden olabilir ve bu kapsamda hiç beklenmedik durumlar da günümüze ulaşabilir. Bu nedenden dolayı firma olarak sizleri her daim doğru ürünlere ulaşmanız konusunda destekliyor, alternatif ürünleri Perkotek güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Bu noktada fabrikalarda, havalimanlarında, işyerlerinde, AVM’lerde, kafe ve bar gibi alanlarda el dedektör kullanımları diğer insanların da gönül rahatlığı ile vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Bir tık kadar uzaklıkta olan web sitemiz, sizlere el dedektör fiyatları konusunda oldukça yardımcı oluyor ve alternatif ürün seçeneklerini sunmayı da ihmal etmiyor.

Çoğu zaman el dedektörü tek başına yetersiz kalabiliyor. Bu noktada ise ekstradan bir ürünle desteklendiği zaman her daim daha doğru bir güvenlik durumu ortaya çıkacağı gibi, sizler de alternatif ürünlerin tamamını görüntüleme ve satın alma olanaklarına sahip olabiliyorsunuz. Bu kapsamda ise “müşteri odaklı” çalışan firmamız, temel olarak sizlere el dedektör fiyatları konusunda yardımcı olmayı ihmal etmemekle beraber, diğer tüm dedektör ürünlerini de cüzi rakamlar karşılığında sunmaktadır. SECUDA marka el dedektörleri, Dünya çapında büyük isim yapmış ve kullanım alanları yaratmış bir ürün olarak bilinmektedir. Firmamız ise SECUDA marka tüm güvenlik ekipmanlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve sizlere onaylı ürünler ulaştırma konusunda sıkı çalışmalar ortaya koymaktadır. Bu ürün seçenekleri aynı zamanda 2 yıl garantili olarak tarafımızca sunuluyor, ayrıca herhangi bir arıza durumunda da müşteri temsilcilerimizden destek alma şansları veriliyor. Böylesi kullanışlı ve kapsamlı bir ürüne siz de ışık hızında sahip olmak ve her daim kullanım alanları yaratmak istiyorsanız hemen web sitemiz ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Metal hassasiyetini azaltarak aksesuarlarınızda veya üzerinizde yer alan diğer az metal radyasyonu yayan ürünlerin de es geçilmesini sağlamak mümkündür. Bilindiği gibi kemer, anahtarlık, çanta tokası gibi ürünler de metallerden oluştuğu için, kimi zamanlar bu gibi ürünlerin de dedektöre takılma olasılıkları söz konusu oluyor ve bu da giriş çıkışlarda bir trafik oluşmasına sebep oluyor. Bunun dışında silah, bıçak ve benzeri insanların can ve mal sağlığını tehdit eden ürünlerin fazlaca metal yayma durumu söz konusu olduğundan dolayı, elle ayarlanabilir bir hassasiyette ki dedektöre sahip olmak her zaman sizler için avantajdır. Perkotek olarak en kaliteli el dedektör fiyatlarını sizler için sunmaktan geri kalmıyor, her daim en doğru kullanım alanlarını da siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bir tık kadar uzağınızda olan web sitemiz, ürünleri de alternatif seçeneklerle beraber sıralamaktan geri kalmamaktadır. Her anlamda “müşteri odaklı” çalışan firmamız, iletişime geçtikten sonra ürünler ile alakalı el dedektör fiyatlarını sizlere sunacağı gibi, dilediğiniz herhangi bir ürünün de sipariş alınmasını ve en kısa vadede sizlere ulaşmasını destekleyecektir. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler