perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS: Hızlı ve Güvenli Geçiş Sistemi!

Ogs, otomatik geçiş sistemlerinin kısaltmasıdır. Bu sistemler sayesinde otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışlar, çok daha kontrollü ve güvenilir bir hale gelmektedir. Ogs özellikle sitelerde, apartmanlarda, işyerlerinde vb. alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemleri oluşturan bazı üniteler bulunmaktadır. Bunlar; ogs bariyeri, ogs araç etiketleri, ogs araç geçiş kontrol paneli ve ogs araç takip yazılımıdır. Bu sistemleri aktif olarak kullanabilmek için öncelikle ogs bariyeri ve ogs anteninin otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Antenlerden sonra da ogs bariyerlerin monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araç için etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketler, araç geçiş kontrol paneline araçların plaka bilgileri, ruhsat bilgileri vb. bilgileri ile kayıt edilmektedir. Etiketlerin iki farklı modeli yer almaktadır. Bunlar; kâğıt etiketler ve plastik etiketlerdir. Kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlere tanımlanan araçların bilgileri, ogs araç geçiş paneline Tcp – Ip bağlantısı ile gönderilmektedir. Ogs çalışma mantığı bu şekilde olup sistem nu şekilde aktif hale gelmektedir. Tanımlı olan ogs etiketlerine sahip olmayan yabancı araçlar ve ziyaretçi araçlar, geçiş yapamayacaklardır. Bu da otoparkların oldukça güvenilir bir hal almasını sağlamaktadır.

Ogs hakkında çok merak edilen bir diğer konu, bu sistemlerin fiyatlarıdır. Ancak ogs fiyat bilgisi hakkında net bir bilgi veremeyiz. Çünkü sistemde kullanılacak olan bariyerler ve etiketler, her alanda farklılık göstermektedir. Ancak şunu belirtmeliyiz ki; Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax ogs bariyerlerin Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu sebepten ötürü de bu sistemlerin fiyatları oldukça makul olacaktır. Çok uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.

Ogs bariyerlerinden bahsedelim. Ogs bariyerlerinin MN bariyer ve DZ bariyer olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. DZ ogs bariyer fiyatları, MN ogs bariyer fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bunun sebebi, her bütçeye uygun bir çözüm üretebilmekten ileri gelmektedir. Bu bariyerlerin zaman kontrol özelliği yer almaktadır. Bu özellikleri sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde bariyer kolunun kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca ogs bariyerler, uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton ile kontrolde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyer kolunu açabilmek ve kapatabilmek için iki ayrı buton bulunurken, tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçmektedir. Ogs bariyerler ile geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verilebilir. Araçların geçişleri sırasında araçların bariyerlerinin kolu altında durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi ile tetiklenseler bile kol kapanmayacaktır.

Ogs bariyerin elektronik devresi de mikro işlemci kontrollüdür. Bu sayede elektronik devresi üzerinde bulunan tüm opsiyonel özellikler daima kullanıma hazırdır. Ayrıca çevre bağlantıları da yapılarak sistemi daima masrafsız olarak geliştirebilirsiniz. Ogs bariyerlerini yerinde inceleme fırsatı için sizi Perkotek Plaza’ya bekleriz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler