perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal eşya üst arama dedektörleri, geçiş yapmak isteyen kimselerin üzerlerinde veya üzerlerinde yer taşıdıkları çanta, poşet, zarf ve buna benzer eşyaların içerisinde yer alan nesneleri kolayca takip edebilmenizi sağlamaktadır. Metal dedektörler; kapı tipi metal üst arama dedektörü, el tipi metal eşya arama dedektörü ve xray bagaj tarama cihazı olarak üç farklı gruba ayrılmaktadır. Bu üç dedektörün bir arada kullanılması demek, güvenliğin %100 seviyesine çıkarılması anlamına gelmektedir. Kapı tipi metal üst arama dedektörlerinin firmamız tarafından satış yapılan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu modelleri birbirinden ayıran en önemli özellik zone bölgeleridir. Zone bölgeleri ne kadar çok ise kapı tipi arama cihazının da birey üzerinde arama yapması bir o kadar kolay ve detaylıdır. Tüm olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmiş olan kapı tipi metal arama dedektörleri, su geçirmez özellikte modellere de sahiptir. Bu dedektörlerin hassasiyet ayarları istenilen şekilde güncellenebilmektedir. Metal toka, kemer tokası, madeni para vb. metallerin alarm vermemesi, hassasiyet ayarını düşürerek sağlanabilmektedir. Peki, nerelerde kullanılabilirler? Kapı tipi metal üst arama dedektörlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Hastaneler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, alışveriş merkezleri girişleri ve buna benzer alanlarda kullanılabilmektedir.

El tipi metal üst arama dedektörleri ise kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile kullanıldıklarında harika sonuçlar elde etmenizi sağlayabilmektedir. Peki, el tipi metal arama dedektörleri nedir ve nasıl kullanılmalıdırlar? El tipi metal üst arama dedektörleri, hepimiz aşina olduğu bir metal arama detektörüdür. El dedektörü olarak da adlandırılmaktadırlar. El dedektörleri; çanta, poşet ve buna benzer eşyaların içerisini açmadan metal tespiti yapabilmenizi sağlamaktadır. Deri kılıfları sayesinde çok şık bir görüntüye sahiptirler ve bu deri kılıf dış etkenlere karşı korunmasında harika bir çözümdür. El dedektörleri, geniş bir tarama alanına sahiptir. Titreşimli uyarılar vererek kullanıcısını metal tespiti yaptığına dair uyarmaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi dedektörler, portatif ve rahat kılıfı sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanım sağlamanıza olanak sunar. Alışveriş merkezleri, siteler, hastaneler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, hava alanları, askeriyeler vs. olarak kullanım alanları sıralanmaktadır. El tipi metal arama dedektörleri, opsiyonel olarak şarj edilebilmektedir. Üstelik düşük bataryada ışıklı olarak uyarı verir ve böylece şarjı tamamen bitmeden şarja takmanıza olanak tanınmaktadır. Bu da kullanıma 7/24 devam edebilmenizi sağlamaktadır. Sağlam ve ergonomik tasarımlı olan el dedektörü, demir olan metalleri ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilmenizi sağlamaktadır. Çünkü el dedektörü yüksek duyarlılığa ve seçiciliğe sahiptir. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilmiş olan el dedektörleri, 22 Khz çalışma frekansına sahiptir. Ayrıca bu dedektörün çalışması için 9 volt enerji yeterli olacaktır. El dedektörü fiyatları da oldukça idealdir. Bunun nedeni firmamızın Secuda el dedektörü Türkiye dağıtıcısı olmasından dolayıdır. El dedektörü fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El dedektörleri, kalbinde pil olan bireylere veya kayıt bantlarına yahut disklere zarar vermez. Metal eşya taramalarının tam ve eksiksiz olarak yapılabilmesi için harika bir çözümdür. Bu dedektörlerin ağırlıkları 409 gramdır. Yani yanınızda sorunsuz bir şekilde taşımakta problem yaşamazsınız. El dedektörü, küçük metal eşyaları çok yakından, büyük metal eşyaları ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Kullanım alanları o kadar geniştir ki; ülkemizde yapılan sınavlarda üst araması yapmak için dahi kullanılmaktadır. Şarj olduklarında da çok uzun süre bitmeden kullanım sağlanabilmektedir. Özellikle el dedektörleri; kapı tipi metal arama dedektörleri ve xray bagaj tarama cihazları ile birlikte kullanıldıklarında her zaman harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Satın almak için zaman kaybetmeden hemen bizi arayın! Uygun el dedektörü fiyatlarından faydalanarak, olası tehlike oluşturabilecek durumlardan kolayca kurtulun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler