perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI ANKARA

El dedektörü fiyatları Ankara ilimizde uygun fiyatlar ile satışa çıkarılmıştır. Satın almak istediğiniz oldukça kaliteli ve sağlam Secuda el dedektörü fiyatları Ankara dışında Türkiye’nin tüm illerinde de uygun fiyatlardadır. Peki, nedir el dedektörleri ve ne işe yararlar? Secuda el dedektörleri, metal eşyaları tespit etmek için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları çok kolaydır. Günümüzde genellikle alışveriş merkezleri ve sitelerde çalışmakta olan güvenlik görevlilerinden aşina olduğumuz bu dedektörler, kapı tipi dedektörler ve xray cihazları ile beraber kullanıldıklarında güvenliğin çok daha üst düzeye çıkmasını sağlamaktadırlar. Bu dedektörlerin kullanım alanlarına belediyeler, fabrikalar, metro ve metrobüs istasyonları gibi alanlar da örnek olarak gösterilmektedir.

El dedektörü fiyatları Ankara uygunluğu, Ankara’nın; Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Akyurt, Altındağ, Ayaş ve Yenimahalle ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. El dedektörü fiyatları Ankara’nın tüm bu saymış olduğumuz ilçelerinde oldukça makul fiyatlar ile karşınıza çıkmaktadır.

El dedektörlerinin çalışma mantığından bahsedelim. El tipi metal üst arama dedektörleri, 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Aynı zamanda çalışma voltajı da 9 volttur. Bu dedektör ile demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilmek mümkündür. Metalleri bulmak için dedektörlerin metale yaklaştırılması gerekmektedir. Çok küçük metaller yakından, büyük olan metaller ise uzaktan dahi tespit edilebilmektedir. Bıçak, silah, tabanca gibi tüm kesici ve delici aletlerin tespit edilmesi mümkündür.

El dedektörü fiyatları Ankara’nın dışında tüm illerde uygun olduğu gibi tüm bu illerde de kalitelidir. Bu dedektörler, metal eşyaları tespit ettiklerinde titreşimli olarak uyarı vermektedirler. Kullanıcıları bu titreşimden yola çıkarak metal tespit edildiğini anlamaktadırlar. El dedektörleri, düşük bataryada sesli ve ışıklı olarak uyarı vererek de kullanıcısını uyarmaktadır. Bu sayede dedektör tamamen kapanmadan bataryası şarj edilerek kullanıma devam edilir. Ayrıca hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Dedektörün hassasiyet ayarını ayarlayarak kemer tokası, madeni para gibi metallere verecek olduğu tepkilerin önüne geçilebilmektedir.

El tipi metal üst arama dedektörleri, yüksek seçicilik ve yüksek duyarlılık ile arama ve tarama yaptıkları için mükemmel bir kullanım sunmaktadır. Üstelik oldukça da geniş bir tarama alanına sahiptirler. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi metal üst arama dedektörleri, kullanıldıkları alanlarda %100 güven sağlarlar. Üstelik detektörlerle ilgili herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmanız durumunda telefonla ya da yerinde destek alabilme imkânı da bulunmaktadır. Siz de el dedektörü fiyatları Ankara teklifi almak isterseniz info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler