perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Yüz Tanıma Sistemleri: Güvenli ve Kolay Yönetim!

Personel yüz tanıma sistemleri, yüz okuma cihazları ve personel takip programı bir arada kullanılarak personellerin takip edilmesini sağlayacak olan sistemlerdir. Biyometrik tanıma metotları içerisinde şüphesiz ki en uygulanabilir ve başarı olan sistemler, personel yüz tanıma sistemleridir. Personel yüz tanıma sistemlerini kullanabilmek için öncelikle ihtiyacınıza uygun olan yüz tanıma cihazının seçilmesi gerekmektedir. Seçilecek olan yüz tanıma cihazının, personellerin kapasitesini karşılaması gerekmektedir. Personel yüz tanıma sistemleri cihazlarımız genel olarak bin ile yedi bin kayıt kapasitesine sahip olduğu için zaten personel sayınıza uygun olan cihazı bulabilmeniz mümkün olacaktır. Zaten birçok personel yüz tanıma sistemleri cihazı modelimiz ile parmak izli, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı tanınmıştır. Bu sayede geçiş kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Yani personellerinizin sayısı artsa bile kullanmış olduğunuz cihazı, kullanmaya gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. Kullanılan personel yüz tanıma sistemleri cihazlarımız, kişilerin alın, çene ve burun kısımlarında yer alan algoritmayı okuyarak geçiş yapmayı sağlamaktadır. Bu kısım her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutması gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu özellik sayesinde zaten personel yüz tanıma sistemleri cihazları, personel takibinde nam salmıştır. Yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olmaları ile de kişilerin yüzünde gözlük, sakal, bıyık ya da makyaj olsa bile kolayca okuma yapabilecektir.

Personel yüz tanıma sistemleri cihazları, sesli ve Türkçe olarak da geri bildirim verebilmektedir. Bu özelliği sayesinde tanımlı olan yüzleri okuttuğunuzda size sesli ve Türkçe olarak teşekkür edecektir. Eğer okutulan yüz tanımlı değil ise tekrar deneyiniz şeklinde geri bildirim vermektedir. Bu cihazların yüz okuma kaliteleri, modellerine göre değişmektedir. Bu sebeple yüzleri okuyarak yapılan geçiş hızı da değişiklik göstermektedir. Ancak genellikle 0.1 saniye ile 0.2 saniye arasında geçiş yetkisi vermektedir. Personel yüz tanıma sistemleri cihazları ile turnikelere ve kapılara da tetik verilebilir. Böylece personel takibi yaparken hem geçiş kontrolleri hem de geçiş güvenliği bir arada sağlanmaktadır. Bu da kaliteli takip anlamına gelmektedir.

Personel yüz tanıma sistemleri cihazlarının kapıların girişine ya da turnikelerin üzerine montajı yapılır. Bu cihazlar IP tabanlı olmalarından dolayı cat6 ile en yakın network switch’e dahil edilirler. Geçişine izin verilen personellerin yüzleri de admin tarafından cihaza tanıtıldıktan sonra cihazın her tanıdığı yüz için farklı bir ID numarası belirlenmektedir. Bu numara, kişilerin özlük bilgileri ile beraberinde kullanılan personel takip programına kayıt edilir. Bu şekilde personel yüz tanıma sistemleri cihazları kullanılabilir bir hal alacaktır.

Personel yüz tanıma sistemleri cihazları ile personelleri takip etmek için beraberinde personel takip programının kullanılması gerektiği de unutulmamalıdır. Bu cihazların fiyatları da çok uygundur. Personel yüz tanıma sistemleri cihazlarını satın almak ya da personel yüz tanıma sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Personel yüz tanıma sistemleri kullandığınızda, neden daha önce kullanmadığınız için kendinize kızacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler