perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL TİPİ METAL DEDEKTÖR FİYATLARI

Metal üst arama dedektörleri, metal eşyaları tespit ederek sizleri tüm olası tehlikeli durumlardan korumak için kullanılmaktadır. Bu dedektörler, üç farklı gruba ayrılmaktadır. Xray cihazlar, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri. El tipi metal dedektör fiyatları gibi tüm diğer metal arama dedektörlerinin fiyatları da çok uygundur. Xray cihazlarından biraz bahsedelim. Bu cihazlar, bagaj ve çanta gibi cihazların içerisini aramak için kullanılmakta olan cihazlardır. Ancak bunu yaparken bu eşyaların içinin açılmaması gerekir ve işte x – ray dedektörleri de bunun için kullanılmaktadır. Üst düzey güvenliğin gerekli olduğu alanlarda %100 güven ile kullanılan xray dedektörleri, etnik ve global terörün artması ile birlikte de oteller, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, kongre merkezleri, plazalar, iş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları gibi alanlarda güvenle kullanılmaktadır. Çanta, bavul ve valiz gibi eşyaların içerisini çok kolayca kontrol edebilirsiniz. Bıçak, silah, sıvı patlayıcı veya katı patlayıcılar da başta olmak üzere metalden yapılmış olan tüm delici ve kesici aletler bu dedektörler ile kolayca tespit edilebilecektir. Kapı tipi metal üst arama cihazları ise bu cihazların yanı sıra beraberinde kullanılabilir. İnsanların geçiş yapmaları sırasında üzerlerinde yer alan kesici veya delici, silah, tabanca, bıçak gibi nesneleri tespit edebilirsiniz. Bu dedektörler, hassas bir metal algılamasına sahiptirler. Yüksek hassasiyetleri sayesinde küçük olan metalleri bile çok kolay şekilde tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Üstelik ekranlarında alarmının da kaç kez çaldığı görüntülenebilecektir. Bunun yanı sıra içerisinden geçen kişi sayısı da görüntülenebilir. İsterseniz alarmının ses seviyesini de ayarlayabilirsiniz. Hassas metal algılaması sayesinde hamile kadınlara, video bantlara ve manyetik yazılımlara da zararlı değillerdir.

El tipi metal dedektör fiyatları uygunluğu ile bu dedektörler, güvenliğin sağlanması için geçiş yapılacak olan alanlarda bireylerin üzerlerinde yer alan metalleri tespit edebilmek için kullanılırlar. Kapı dedektörleri ve xray cihazları ile beraber kullanıldıklarında her zaman için maksimum olarak güven elde edilecektir. Bu detektöre bir metal yaklaştırıldığında küçük olan metalleri çok yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan tespit edebilecektir. Üstelik demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt etmesi de hiç zor değildir. Metal tespiti sağlandığında da titreşimli olarak uyarılar verecektir. Hassasiyet ayarı da yapılabilen el dedektörü, düşük bataryada sesli ve ışıklı uyarı verecektir. Deri kılıfı, kolay bir kullanım sunmaktadır. Sağlam ve ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı çok basit olacak ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir biçimde kullanıma devam edilebilecektir. Ayrıca opsiyonel olarak da şarj edilebilecektir. El tipi metal dedektör fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Yüksek duyarlılık ve yüksek seçiciliğe sahip olan el tipi metal dedektör fiyatları, Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak bu dedektörlerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için oldukça uygundur. Kullanımları da çok basittir. Kısa bir eğitim verilen tüm güvenlik görevlileri bu cihazı rahat bir şekilde kullanabilecektir. Özellikle sitelerde ve alışveriş merkezlerinde görevli olan güvenlik görevlilerinden sıklıkla aşina olduğumuz bu dedektöre sahip olmak için yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Tabi ki isterseniz Perkotek Plaza’yı ziyaret ederek de ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Uygun el tipi metal dedektör fiyatlarını görünce çok şaşıracaksınız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler