perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

El tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, el dedektörleri kullanımları kadar merak edilmekte olan bir konudur. El tipi metal üst arama dedektörü fiyatları, Perkotek A.Ş. olarak bu dedektörlerin Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için oldukça uygun olmaktadır. Yani bu dedektörleri satın almak için sizler doğru yerdesiniz. Peki, el tipi metal üst arama dedektörü nasıl kullanılmaktadır ve ne işe yarar?

El tipi metal üst arama dedektörü, kişilerin üzerinde yer alan metal eşyaları tespit ederek olası tüm güvenlik açıklarının engellenmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilen el tipi metal üst arama dedektörü, bu cihazlar ile birlikte kullanıldıklarında çok daha yüksek güvenlik elde etmenizi sağlar. El tipi metal üst arama dedektörünü kullanmak çok kolaydır. Günümüzde alışveriş merkezleri ve hava alanlarında çalışmakta olan güvenlik görevlilerinden aşina olduğumuz bu dedektörler; bıçak, silah, bomba, tabancı gibi tüm kesici ve delici aletleri anında tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, fabrikalar, hastaneler, plazalar, okullar gibi farklı pek çok alanda da güvenliği sağlamak amacıyla kullanılabilmektedir. El tipi metal üst arama dedektörü fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan alanların iç ya da dış ortamlar olmasının da bir önemi yoktur. Çünkü el tipi metal üst arama dedektörüi dış ortamlarda kullanım için de uygundur.

El tipi metal üst arama dedektörü, bir metal eşya yaklaştırıldığında bu metal eşyayı büyükse uzaktan ve küçükse çok yakında dahi tespit edebilir. 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir ve dokuz volt çalışma voltajı bulunur. El tipi metal üst arama dedektörü, deri bir kılıfa sahiptir. Deri kılıfı hem portatif bir görünüm sunar hem de kullanıcısının kolay olarak kullanmasına olanak tanır.  Deri kılıfı su geçirmez olduğu için olumsuz kötü hava koşullarında da arıza çıkarmayacaktır. Yani sağlam ve aynı zamanda da ergonomik bir tasarıma sahiptir.

El tipi metal üst arama dedektörü fiyatları uygunlukları ile her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. El tipi metal üst arama dedektörü, yüksek seçicilik ve duyarlılıkları ile de anında metalleri tespit edebildikleri için insanların bu dedektörlere güvenleri de oldukça yüksektir. Üstelik çok geniş bir tarama alanına sahiptirler. Gelişmiş teknolojileri ile mükemmel bir tarama yapmayı sağlayan el tipi metal üst arama dedektörü, opsiyonel olarak da şarj edilebilmektedir. Ayrıca metal tespiti yaptıklarında da titreşimli olarak uyarı vermektedir. El tipi metal üst arama dedektörünü yerinde incelemek için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz. El tipi metal üst arama dedektörü fiyatları teklifi almak için zaman kaybetmeden bize info@perkotek.com adresi üzerinden yazabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler