perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELBİSE ALARMI

Özellikle giyim sektöründe hizmet veren mağazalarda elbiselerin olası hırsızlık olaylarına karşın korunmaları bir hayli zordur. Aynı şekilde buna benzer olarak küçük elektronik eşya satışlarının bulunduğu mağazalarda örnek olarak verilebilir. Çünkü bu gibi ürünlerde kötü niyetli kişiler ürünleri üzerlerine alarak kapılardan rahatlıkla geçebilirler ve her ne kadar çoğu mağaza güvenlik kameraları ile korunuyor olsa da olay esnasında güvenlik kameraları ile tespit yapılması çok zordur. Bunu daha hızlı bir şekilde tespit edebilmek için elbiselerin üzerine yerleştirilecek elbise alarmı ile mağaza kapılarının bulunduğu noktalara yerleştirilecek mağaza ürün koruma antenleri ile sağlayabiliriz. Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markalı ürün koruma sistemleri ile bu konuda ihtiyacınız olan tüm ürünlere Perkotek firması üzerinde ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz, Türkiye genelinde tüm kullanıcılarımızın aynı şartlar altında ulaşabilmeleri için fiyatlarımız sabittir. Ayrıca en uygun fiyatlar Türkiye distribütörü olmamız neden ile firmamıza aittir.

Ürün koruma sistemlerinde, mağaza içerisinde kullanılan etiketlerin özelliklerine göre ürün koruma antenlerinin algılama mesafeleri maksimum 2 metreye kadar açılabilmektedir. Elbise alarmı tüm anten modelleri ile tercih edilebilmektedir. 1 set ürün koruma anteninde, 2 adet anten ve 1 adet adaptör bulunmaktadır. Mağazaya ait kapının geçiş genişliği 2 metre üzerinde ise her 2 metreye 1 set anten uygulanacak şekilde kurulum yapılabilir. Örneğin 3 m genişliği olan bir kapıda 1,5 m ara mesafeleri ile 2 set anten kullanılması gerekmektedir. Ürün koruma antenleri standartlarında sadece sesli uyarı vermelerine ek olarak farklı modellerde ayrıca uyarı lambaları ile de mağaza çalışanlarını bilgilendirmektedir. Dış gövdelerinde kullanılan alüminyum & plastik ve plexi & plastik malzemeleri ile kullanıcıların tercihlerine sunulmaktadır. Ürün koruma antenlerinin kurulumları gayet basit olup, kullanıcıların yanlışlıkla antenleri düşürmelerini engellemek için antenlerin yere sabitlenmesi dışında tek ihtiyaç duyulan 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörüne enerji sağlanmasıdır. Tak çalıştır mantığında olduklarında adaptörüne sağlanan enerji ile antenlerin belirtilen mesafelere ayarlanması çalışmaları için yeterli olacaktır.

Elbise alarmı için kullanılacak etiketler plastik sert etiketler olup görünüşleri ile farklılık göstererek kullanıcıların tercihlerine sunulmaktadır. Bu etiketler iki parçadan oluşup bir tarafları ürünlerin üzerine tutturulmaları için iğnenin bulunduğu kısım, diğer tarafları ise ürüne tutturulan iğneli kısmın ürüne sabitlenmesi için kilit mekanizmasının olduğu ve içinde hırsızlık olaylarının engellemesi için alarmın bulunduğu kısımdır. Bu şekilde elbiselerin üzerine küçük delikler açılarak sabitlenebileceği gibi bir farklı kullanım şekli olarak ürünlerin üzerine bağlanabilirler. Bunun için tel iğneler kullanılarak alarmın bulunduğu kısım elbisenin üzerine sabitlenir. Örnek olarak göleklerin düğme deliklerine bağlanması şeklinde verilebilir. Mağazada elbise dışında ambalajlı ürünler mevcut ise bunlar içinde kâğıt etiketler kullanılabilir. Kâğıt etiketler ambalajın üzerine ya da içerisine yapıştırılarak uygulanmaktadır. Kağıt elbise alarmı diğer alarmlara göre daha az tercih edilmektedir. 

Etiketlerin elbise  alarmı sisteminde mağaza görevlileri tarafından satış işlemi yapıldıktan sonra devre dışı bırakılma yöntemleri ise farklılık gösterebilir. Sert plastik etiketler ürünlerin üzerinden sökülerek devre dışı bırakıldıkları için farklı ürünlerde tekrar kullanılabilirler. Bu etiketlerin içerisindeki kilit mekanizmasını serbest bırakan özel etiket sökücüler kullanılmaktadır. Bu sökücüler portatif olarak masaüstü ve el tipi olarak kullanıcıların isteklerine göre tercih edilebilirler. Kâğıt etiketlerin ise devre dışı kalmaları biraz farklıdır. Bu etiketler ise Deactivator adı verilen etiket öldürücüler ile etiket içerisinde bulunan alarmın frekansı bozularak devre dışı bırakılırlar. Kâğıt etiketler ambalajların üzerinden sökülmedikleri için ve alarm frekansları bozulduğu için farklı ürünlerde tekrar kullanılamazlar, tek kullanımlık olarak üretilmişlerdir. Ürünler bu şekilde devre dışı bırakılmaz ise satışı yapılmış olsa da ürün koruma sistemi alarm verecektir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları