perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YERDEN ÇIKAN BARİYER FİYATLARI

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda araç geçişlerini kontrol altına almak için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerlerin kullanımları oldukça basittir. Otopark bulunan her alanda güven içerisinde tercih edilebilmektedir. Özellikle sitelerde ve işletmelerde de sıkça kullanılmaktadır. Üstelik araç geçişi sırasında aracın bariyer kolu altında durması sırasında da herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi kolun aşağı hareketi güvenlik sensörleri tarafından engellenmektedir. Bariyer sistemi kurulan otoparkı, otomatik otopark sistemleri ile çalışan bir hal alabilmesi için günümüz teknolojisi ile en son seviye ürünlerimizden hızlı geçiş sistemleri ile entegre etmek yeterli olacaktır. Yerden çıkan bariyer fiyatları uygunluğu ile birlikte siz de bu sistemleri kullanarak hızlı geçiş ve güvenlik imkanı yakalayacaksınız.

Avax HGS sistemler ile bu problem de giderilmektedir. Bariyer sisteminin bulunduğu noktaya kurulacak HGS anten ve panel aracılığı ile HGS sisteme tanımlanan etiketlerin algılanmasıyla bariyer sisteminin otomatik olarak çalışması sağlanmaktadır. HGS sistemler sadece panel aracılığı ile offline moda alınarak çalışabilecekleri gibi bir bilgisayara kurulacak otopark yazılımı ile online moda alınarak da çalışabilmektedir. Online moda alındıklarında yazılıma ait olan raporlamalar, yetkilendirmeler ve anti passback gibi özelliklerin kullanılması sağlanabilir. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiklerinden etiketlerin algılanmaması gibi durumlar engellenmiştir ve kurulacakları bölgelerin dar ya da geniş bir alana sahip olmaları bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca antenler dış ortamlara uygun üretildikleri için kesinlikle su geçirmez olmaları yanı sıra bariyer sistemlerinde olduğu gibi elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleriyle dış etkenlere karşı kendilerini yıpranmalara karşı koruyabilirler. Bariyerlerin ayrıca opsiyonel olarak akü ile de kullanılabildiğini unutmayın. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda kullanım sağlanmaya devam edilebilecektir. Acil alarm modu sayesinde de yangın, deprem, afet gibi durumlarda otomatik serbest geçiş yapılabilmektedir. 

Perkotek Teknoloji AŞ olarak Avax bariyer sistemleri, Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Distribütörü olduğumuz bariyerlerin iki farklı gövdesi bulunmaktadır. Elektrostatik gövde ve paslanmaz çelik gövde. Elektrostatik boyalı gövdeli bariyerleri dış ortamlarda ve paslanmaz çelik olan turnikeleri ise dış ortamlarda tercih edilmektedir. Bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanınızın uzunluğuna göre ihtiyacınız olan bu kollardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Üstelik bariyerleri uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edebilme imkânı bulunmaktadır. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde ise butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen bu bariyerleri tek bir bilgisayar ile 256 adet olmak üzere yönetebilirsiniz. Yerden çıkan bariyer fiyatları da normal bariyerler gibi Türkiye dağıtıcısı olduğumuzdan ötürü oldukça uygun olarak satışa sunulmuştur. Satın almak mı istiyorsunuz? Yerden çıkan bariyer fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler