perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRİKLİ ÇELİK KAPI KİLİDİ

Elektrikli çelik kapı kilidi, çelik kapılara tetik verebilmek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Elektrikli çelik kapı kilidi ile tüm geçiş kontrol cihazları bir arada kullanılabilmektedir. Yani elektrikli çelik kapı kilidi ile yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları bir arada kullanılabilir. Bu sayede kapılardan yapılacak olan geçişlerin sadece izin verilen kişilerin tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bunun için kullanılacak olan elektrikli çelik kapı kilidi modellerimizde, elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Zaten elektrikli çelik kapı kilidi modellerimizde kapı kilitlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Elektrikli çelik kapı kilidi modellerimizde iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmaz üzere iki farklı çalışma prensibine sahip olan elektrikli çelik kapı kilidini butonlar ya da uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Bunun için kapılarda kullanılacak olan kilitlerin elektrikli çelik kapı kilidi ya da elektronik kilit olması şarttır. Bu sayede özellikle ofislerde, yerinizden kalkmadan kapılara kolayca tetik verebilirsiniz. Elektrikli çelik kapı kilidi modellerimizde tutuş gücü de 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Elektrikli çelik kapı kilidi ile çelik kapılar dışında amerikan kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara, pvc kapılara ve tahta kapılara tetik verebilirsiniz.

Elektrikli çelik kapı kilidi dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modelimiz, selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Silindir şeklindeki paslanmaz kapı dillerinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmakta olan selenoid pimli bolt kapı kilitleri, sekiz yüz ile iki bin kilogramlık bir tutuş gücüne sahiptir. Elektrikli çelik kapı kilidi dışında kullanılmakta olan bir kilit de manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleridir. Bu kilitler, aparatları ile birlikte kullanılmalıdırlar. Cam kapıların sabit olan kısımlarına mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri, cam kapıların hareketli olan kısımlarına ise aparat takılmaktadır. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerine elektrik verilmesi ile birlikte aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinin tutuş gücü o kadar yüksektir ki; aparata yapıştıkları anda kapıyı kırsanız bile bırakmaz. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitlerinde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik mıknatıslı cam kapı kilitleri aparatları da çeşitli olup; l aparatı, z aparatı, lz aparatı ve u aparatı bu çeşitlerdendir.

Elektrikli çelik kapı kilidi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz ya da elektrikli çelik kapı kilidi fiyat teklifi almak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını arayarak, alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler