perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Elektronik Kilit ve Elektrikli Kilit Karşılığı: Güvenlikte Tam Çözüm!

Elektronik kapı kilitleri, kapılara tetik vererek açılmalarını sağlayan kilit sistemleridir. Bu sistemler personel devam kontrol sistemleri cihazları ile birlikte kullanılarak, bu cihazlar aracılığı ile tetik alırlar. Pdks cihazların kullanımının artması ile birlikte de elektronik kilitlere talep giderek artmaktadır. Bu kilitler ile oturduğunuz yerden kapınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Örneğin ofisinizdeki kapı size 5 metre mesafe uzaklıkta. Kapı çaldığında bu uzaklığı yürümenize gerek kalmayacak. Yerinizden kalkmadan butona basarak kapınızı açacaksınız.

Elektronik kapı kilidi ve elektrikli kilit karşılığı, elektrikle çalışmasını sürdüren kilit sistemleridir. Bu kilitler, paslanmaz çelikten üretilmiş olduğu için su, nem, toz gibi faktörlerden zarar görmezler ve uzun yıllar boyunca sağlamlığını yitirmezler. Strike elektronik kapı kilidi ve Türkiye dağıtıcı olan firmamız, farklı yapıdaki tüm kapılarınıza uygun pek çok elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılığı sunmaktadır. Bu kilit sistemlerinin tutuş gücü 500 kilogram ve 1500 kilogram arasında değişmektedir. Farklı yapı ve ağırlıktaki her kapınıza uygun çözüm bulmak mümkündür. Selonoid bold pimli kapı kilitleri 700 kilogram ile 2000 kilogram ağırlık arasında bit tutuş gücüne sahiptir. Bu tutuş güçleri ile ahşap, metal, demir, cam ve buna benzer yapıdaki farklı tüm kapılarda rahatlıkla tercih edilebilirler. Manyetik cam kapı kilitleri, tetik vermek istenilen cam kapılarda kullanılırlar. Bu kilitler de elektrik enerjisi çalışmasını sürdürür. Manyetik elektrikli kilit karşılığı aparatı cam kapı kilidinin hareketli kısmına takılır. Mıknatıslanma mantığıyla elektrik verildiğinde kilit, aparatı çekerek yapışır. Manyetik cam kapı kilitleri aparatları L, Z, LZ ve U aparatı olmakla birlikte tüksek tutuş gücüne sahiptirler. Bu kilitlerin tutuş güçleri 60 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişmektedir.

 

ELEKTRİKLİ KİLİT KARŞILIĞI KAPI TUTUCU VE BUTONLAR

Elektronik, elektrikli kilit karşılığı ve manyetik kapı kilitlerine tetik vermek için kullanılan butonlar ile kapılarınızı yerinizden kalkmanıza gerek kalmadan açabilmeniz mümkündür. No Touch buton sayesinde ise butona elinizi dokundurmadan, sadece elinizi göstererek kapınıza tetik verebilirsiniz. Özellikle ellerinizin dolu olduğu durumlarda bu buton işinizi oldukça kolaylaştıracak.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler