perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKORDİYON BARİYER FİYAT

Akordiyon bariyer sistemleri, geçişlerin yönlendirilmesi ve geçişlerin kısıtlanması için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerlerin kullanım alanları günümüzde çok geniş olmaktadır. Günümüzde özellikle miting alanlarında sıkça tercih edilir. Aynı zamanda polisler tarafından olay yeri geçişlerini engellemek ya da farklı bir yöne yönlendirmek için kullanılmaktadır. Akordiyon bariyer fiyat, kullanacak olduğunuz akordeon bariyerin modeline göre farklılık gösterecektir. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Akordiyon bariyer fiyat, Avax akordeon sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için oldukça uygun olmaktadır. Akordiyon bariyer fiyat gördüğünüzde siz de gerçekten ne kadar uygun olduğunun farkına varacaksınız.

Akordiyon bariyer fiyat çok merak ediliyor olsa da aynı zamanda bu akordeon bariyerlerin kullanış biçimleri de bir o kadar merak edilmektedir. Akordiyon bariyerler, sabit ve hareketli kullanımlar için idealdir. Bu kullanımlar sırasında devrilme gibi bir durum bu bariyer sistemlerinde mümkün değildir. Bu sayede çok daha rahat bir kullanım sunulacaktır. Uygun akordiyon bariyer fiyatlı bu bariyerlerin boyları iki metredir. İki metre uzunluğunun yanı sıra on santimetre kadar da uzatılabilmektedir. Yani boyutu iki metre on santimetre olabilmektedir toplamda. Bu da geçiş yapılacak olan alanlar için idealdir. Ayrıca birden fazla akordeon bariyeri de bir arada kullanabilirsiniz. Böylece geçiş yönlendirmesi yapmak istediğiniz alan ne kadar geniş olursa olsun bu alana ideal bir yönlendirme şekli de bulabilmek mümkün olacaktır.

Akordiyon bariyer fiyat teklifi almadan önce bu bariyerler hakkında sizi daha fazla bilgilendirmek istiyoruz. Akordiyon bariyer, birbirine ilave edilebilen dikmelerden meydana gelmektedir. Sabit ya da hareketli kullanımlar için ideal olan bu bariyerler, yedi adet modülden oluşmaktadır. Bu yedi adet modülün dört adedinde sekiz adet tekerlek bulunmaktadır. Sekiz tekerlek bulunması sayesinde çok daha kullanışlı bir hal alacaktır. Bu bariyerlerin tekerleklerinin çapı da dokuz buçuk santimetredir. Akordiyon bariyer fiyat hakkında siz de geniş bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Akordiyon bariyer fiyat teklifimiz ile anında siz de akordeon bariyerlere sahip olabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler