perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRİKLİ KİLİT KARŞILIĞI FİYAT

Elektrikli kilit karşılığı fiyat, Strike kilit ve Strike kilit karşılıklarının Türkiye ayağındaki dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü oldukça uygun olmaktadır. Elektrikli kilit karşılığı, elektronik kilitler ile birlikte kullanılarak kapılara tetik verebilmenize olanak tanımaktadır. Elektrikli kilit karşılığı, kapıların hareketli olan kısımlarında kullanılmakta olup elektronik kilitler ise kapıların sabit olan kısımlarında kullanılmaktadır. Bu kilitlerin kullanım alanları her geçen artmakla birlikte en sık olarak işletmelerde tercih edilmektedir. Elektrikli kilit karşılığı fiyat uygunluğu ile işletmelerden sonra plazalar, holdingler ve buna benzer farklı alanlarda kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü olması için tercih edilebilmektedirler. Elektrikli kilit karşılığını kullanmak için kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Elektrikli kilit karşılığı ve kilitlerin dil mekanizmalarının paslanmaz çelikten oluşması, uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanmasına olanak tanımaktadır. Tutuş gücü bu kilitlerde beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişebilmektedir. Bu tutuş gücü sayesinde farklı ağırlıklardaki tüm kapı yapılarında kullanılabilmektedirler. Ahşap, demir, metal, pvc, kompozit vb. tüm kapı yapılarında güvenle kullanılabilirler.

Elektrikli kilit karşılığı fiyat bir yana selenoid bold pimli kilitlerin fiyatları da firmamızda çok uygundur. Bu kilitler silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmaktadır. Tutuş güçleri ise sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu kilitler dışında bir de cam kapılarda kullanılmakta olan manyetik mıknatıslı kilitler yer almaktadır. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına yapışmaları ile birlikte kullanılırlar. Cam kapıların hareketli olan kısımlarına ise aparatlar takılmaktadır. Kilit aparata mıknatıslama mantığı ile yapıştığında, siz kapıyı kırsanız bile kilidi açmanız mümkün olmayacaktır. Bu kilitlerin tutuş gücü 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapınızın ağırlığının da ne olduğunun bir önemi yoktur. Elektrikli kilit karşılığı fiyat gibi manyetik mıknatıslı kapı kilidi fiyat da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları