perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SECUDA EL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bugüne dek metal dedektörlerin satışını yapmaktayız. Satışını yapmakta olduğumuz Secuda el dedektörü, Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve Secuda xray bagaj arama dedektörleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu sebepten ötürü de Secuda el dedektörü fiyatları firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Peki, Secuda el dedektörü fiyatları uygunluğu yanı sıra ne işe yarar ve nerelerde kullanılabilir? Secuda el dedektörü özelikle alışveriş merkezlerinden aşina olduğumuz dedektörler. Bu alanlarda çalışmakta olan güvenlik görevlilerinin her birinde Secuda el dedektörü bulunmakta olup sitelerde de çok sık olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra Secuda el dedektörü; hastaneler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, konser alanları, stadyumlar, metro ve metrobüs istasyonları gibi yerlerde de oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Bu dedektörler, metal eşyaları tespit ederek olası tüm tehlikeli durumların önüne geçebilmek için kullanılmaktadır. Günümüzde çok geniş bir kullanım alanı olsa da bu alan her geçen gün de artış göstermektedir.

Secuda el dedektörü fiyatları uygunluğu bir yana bu dedektörün işinizi oldukça kolaylaştıracak pek çok avantajı söz konusudur. Bunlardan bir tanesi portatif ve rahat olan deri kılıfıdır. Bu kılıf sayesinde Secuda el dedektörünü tutuş çok kolay olur ve elinizden kayması gibi bir durum söz konusu olmaz. Ayrıca deri kılıfı dış ortamlarda kullanım sağladığınızda yağmur suyu gibi etkenlerden etkilenmeden kullanım yapmanızın önünü açar. Yani tüm olumsuz kötü hava koşullarına karşın kullanabilirsiniz. Üstelik yüksek duyarlılığa sahiptiler. Bu sayede tüm metalleri anında tespit ederler. Küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilmeleri mümkündür. Yüksek seçicilikleri ile de tüm metalleri anında ayırt ederler. Demir olan metallerin ve diğer tüm metallerin ayırt edilmesi sadece şüpheliye ya da şüpheli pakete dedektörü yaklaştırmanız ile mümkün olacaktır. Geçiş tarama alanları ile de anında tüm bıçak, tabanca, silah gibi kesici ve delici tüm tehlikeli metalleri tespit ederler.

Uygun Secuda el dedektörü fiyatları ile bu dedektörler, kullanılmaya başlandıkları tüm alanları güvenliği üst düzeylere çıkarmayı başarmışlardır. Secuda el dedektörü, şarj edilebilir olan batarya ile çalışır. Bataryayı şarj ettikten sonra da uzun zaman bitmeden kullanım sağlanabilir. Üstelik oto – frekans kilitleme özelliği yer almaktadır. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda kilitlenebilmektedir. 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan Secuda el dedektörü, 9 voltluk bir çalışma voltajına sahiptir. Bataryası bitmeye yakın alarm verir. Böylece siz de kolayca şarj eder ve batarya hiç bitmeden kullanıma devam etmiş olursunuz. Aynı zamanda ergonomik ve sağlam bir yapıda olması ile de Secuda el dedektörü, tüm tehlikeleri yok etmek için sizin için bir altın değerindedir. Secuda el dedektörü fiyatları uygunluğu ile siz de hemen şimdi satın alarak tehlikeleri yok etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik bir sorun yaşamanız durumunda anında destek alabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları