perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Elektronik Kapı Kilitleri: Dayanıklı ve Güvenli Çözümler!

Elektronik kapı kilitleri, günümüzde tüm geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılmaktadır. Bu kilitlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi, yerinizden kalkmadan kapılarınızı açtırabilmeniz için fırsat tanımasıdır. Kapılarınızı açtırabilmeniz için kilitlerin elektrikli veya elektronik olması şarttır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde, kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterlidir. Strike elektronik kapı kilitlerinde dil mekanizmaları da paslanmaz çelikten üretildikleri için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilmektedir. Bu kilitlerin iki farklı kullanım şekli bulunmaktadır. Enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli. Tutuş güçleri de bu kilitlerde beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Amerikan, ahşap, pimapen, pvc ve kompozit kapılarda güvenle kullanılabilmektedir.

Selenoid pimli bold kapı kilitleri ise silindir şeklinde olup paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısımlarına saplanması ile çalışmaktadırlar. Sekiz yüz ile iki bin kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptirler. Farklı modellerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Elektronik kapı kilitleri ise cam kapıların sabit kısımlarına takılmaktadır. Manyetik kilitlere elektrik verildiğinde, cam kapıların hareketli olan kısmına takılan aparatlara mıknatıslama mantığı ile çekerek yapışmaktadırlar. Tutuş güçleri bu kilitlerde 60 kilogram ile 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kapı kilitlerinin karşılıklarında L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatları kullanılmaktadır. Elektronik kapı kilitleri, karşılıklarına yapıştıkları anda, kapıyı kırsanız dahi açamazsınız. Yüksek tutuş gücü sayesinde buna izin verilmeyecektir.

Günümüzde elektronik kapı kilitleri, oldukça geniş alanlarda tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebeplerden bir tanesi özellikle ofis ve işletmelerde yerinizden kalkmadan kapıyı açabilmenizdir. Strike elektronik kapı kilitleri hakkında detaylı bilgi almak ve Strike elektronik kapı kilitleri fiyatlarını öğrenmek için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler