perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ PARMAK İZLİ

Personel takip sistemi parmak izli cihazları, personellerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan bu cihazlar, personel takip etmek istediğiniz tüm alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, spor salonları, alışveriş merkezleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Personel takip sistemi parmak izli cihazlar ile tabi ki sadece personel takip edilmemekte. Bu cihazlar ile birlikte üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Bu takip işlemlerini personel takip sistemi parmak izli cihazlar ile gerçekleştirmek için beraberinde üye takip yazılımı, tuvalet takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve yemekhane takip yazılımı kullanılması gerekmektedir. Bu şekilde kolayca takip sağlanabilecektir.  

Personel takip sistemi parmak izli cihazların pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazların bu modellerinde kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede hem cihazların kayıt kapasitesi arttırılmış olur hem de geçiş şekilleri değişkenlik gösterir. Personel takip sistemi parmak izli cihazlarının hızları da kullanılacak olan modellerine göre değişmektedir. Parmak izi sensörleri ne kadar kaliteli ise bu cihazlardan yapılacak olan geçişler de bir o kadar hızlı olacaktır. Kaliteli parmak izi sensörü demek, çok daha kısa sürede geçiş yapabilmek anlamına gelmektedir.

Personel takip sistemi parmak izli cihazlar ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek mümkündür. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modelleri bulunmaktadır. Kapınızın Amerikan, ahşap, demir, tahta, pvc vb. olması hiç önemli değildir. Yani tüm kapılarınıza personel takip sistemi parmak izli cihazlar ile tetik verebilirsiniz. Eğer kilitler ile kullanmak istemezseniz, personel takip sistemi parmak izli kolları tercih edebilirsiniz. Bu kolların normal bir kapı kolundan hiçbir farkı yoktur. Bu kollarda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir arada olmaktadır.  Pil ile çalışmasına devam eden bu cihazlar, ortalama olarak bin geçişe izin vermektedir. Pilleri bitse bile anında değişim yapılabileceği için 7/24 sorunsuzca kullanıma devam edilebilir. Zaten bu cihazlarda pil kullanıldığı için elektrik kesintilerinde bile asla sorun yaşamazsınız.

Personel takip sistemi parmak izli cihazlar ile birlikte kullanılacak olan personel takip programından bahsedelim. Bu program, parmak izi okuma cihazlarından alınan bütün bilgileri raporlamalar halinde görebileceğiniz bir programdır. Firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı bu programı kolayca kullanabilir.

Personel takip sistemi parmak izli cihazları hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi bu cihazın fiyatlarıdır. Personel takip sistemi parmak izli cihazlarının fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazların kayıt kapasiteleri, geçiş şekilleri vb. özelliklerine bakılarak bu cihazların fiyatları değişebilir. Ancak firmamız Magic Pass personel takip sistemi parmak izli cihazların Türkiye dağıtıcısı olduğu için fiyatları genel olarak oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken hemen bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları