perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KİLİT KARŞILIĞI

Elektronik kapı kilitleri, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmaktadır. Bu kilitler günümüzde pek çok alanda güvenle tercih edilir. Özellikle işletmelerde daha çok kullanılıyor olsalar da günümüzde kullanım alanları da giderek artış göstermekte. İşletmeler, fabrikalar, holding, plaza, spor salonları vb. kullanım alanlarına örnek olarak verilebilmektedir. Elektronik kapı kilitleri sayesinde işletme içinde ya da dışında bulunan kapıların güvenliği yüzde yüz seviyesine ulaşmıştır. Bu kilitler sayesinde firma içerisinde ya da dışında bulunan kişilerin verilen yetkiler dahilinde kapılardan geçişleri sağlanmaktadır. Bu kilitler ile birlikte kullanılan online programlar sayesinde de elektronik kapı kilidi bulunan kapılara geçiş yetkileri verilebilir ya da belirlediğiniz kişilerin, belirli alanlara giriş yapmalarını engelleyebilirsiniz. Elektronik kilit karşılığı da elektronik kilit kullanılan alanlarda duvar kısımlarına montaj yapılarak kapılara yerleştirilme şeklinde kullanılmaktadır. Bunun sebebi de bağlantı yapılan kabloların sabit olarak kalan kısımda yer alması ve bu şekilde tetik verilen cihaz ile arasında bağlantının sağlanmasıdır. Beraberinde kullanılan pdks cihazlar tarafından yapılan geçişlerde de cihazın vermiş olduğu onay ile tetik verilmiş olacaktır. Elektronik kilit karşılığı ve elektronik kilitlerin kullanıldığı kapılara buton ile de müdahale edebilmek mümkündür. Ayrıca kapının tek tarafına buton, diğer tarafına ise cihaz bağlantısı yapılarak da çift taraflı olarak kapıdan geçiş yapılma olanağı da bulunmaktadır.

Günümüzde pek çok firma elektronik kapı kilitleri ve elektronik kilit karşılığını güvenliği sağlamak amacıyla ofislerinde tercih ediyorlar. Bunun sebebi ofisin içerisinde yer alan önemli belgelerin veya evrakların bulunduğu odaların güvenliğini yahut önemli malzemelerin / ürünlerin yer aldığı odaların güvenliğini sağlamaktır. Bu amaçla kullanılan elektronik kilit ve elektronik kilit karşılığı sizi asla mağdur etmez.

Elektronik kilit karşılığı tüm kapılarda kullanılabilmektedir. Ahşap, metal, tahta, pvc gibi tüm kapılarda kullanılabilen özellikte olanları mevcuttur. Elektronik kilit karşılığının montajı çok kısa sürmektedir. Kapıda yer alan kilit değişmeden sadece kapının çerçevesinde bulunan karşılığın yerine takıldığından dolayı montajın kısa sürmesinin yanı sıra aynı zamanda da montajı çok basittir. Kullanacağınız elektronik kilit karşılığı ile birlikte dilediğiniz herhangi bir personel devam kontrol cihazından herhangi birisini tercih edebilirsiniz.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike elektrik kilit ve Strike elektronik kilit karşılığı Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten ötürü de bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygun tutulmuştur. Bu yüzden Strike elektronik kilit karşılığı ve Strike elektronik kilit satın almak isterseniz, öncelikle bizden fiyat teklifi almanızı önermekteyiz. Alanında oldukça tecrübeli ve uzman olan satış danışmanlarımızın size en uygun çözümü sunacağından hiç şüpheniz olmasın. Üstelik beraberinde kullanacağınız Magic Face yüz tanıma, Magic Pass parmak izi ve Strike kartlı cihazların da aynı zamanda Türkiye distribütörü olduğumuz için sistemin tamamını oldukça uygun fiyata mal edebileceksiniz. Tüm detaylar için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler