perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEMAN TAKİP PROGRAMI

Eleman takip programı, personellerinizi kolayca takip edebilmenize olanak tanımakta olan bir programdır. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Eleman takip programı firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için sürekli olarak ihtiyaca uygun bir şekilde geliştirilmeye de açıktır. Eleman takip programında kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilir. Programda yer alan yetkilendirme özelliği sayesinde herhangi bir arıza oluşması gibi bir durumda da yedekleri kullanarak veri kaybının önlenmesi mümkündür. Eleman takip programı, alınacak olan raporları kişi bazında ya da genel bazda olmak üzere farklı şekillerde alabilmenizi sağlamaktadır. Programın otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde de alınacak olan tüm raporlar istenilen mail adresine gönderilebilmektedir. Bunun için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece program üzerinden hangi saatlerde mail iletileceğini ayarlamanız yeterli olacaktır. Programdaki görsel değişiklikler sayesinde her geçen gün çok daha geniş alanlarda, basit bir kullanım sunulabilmektedir. Veri kurtarma özelliği sayesinde de aynı zamanda yanlışlıkla silinen personelleri de geri alabilmek mümkündür. Ayrıca raporlamalardaki sayfa yapısı da değiştirilebilmektedir. Yazıları istenilen fontta görebilirsiniz. Eleman takip programı ile sadece elemanlarını giriş ve çıkışını kontrol altında tutmazsınız. Bunun yanı sıra hangi günlerde giriş ve çıkış yaptıklarını, hangi giriş alanından geçiş yaptığını de öğrenebilirsiniz. Bu sayede takipte tüm bilmek istedikleriniz elinizin altında olur.

Eleman takip programı ile birlikte kullanabileceğiniz üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları. Bu cihazlardan hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Ancak genelde bizler sıklıkla yüz tanıma cihazları ve parmak izi cihazlarını kullanmanızı önermekteyiz. Çünkü bu cihazlarda eşsiz ve benzersiz olan kişinin yapısal özellikleri kullanılmaktadır. Genellikle eleman takip programı ile kullanılan bu cihazların aynı zamanda birden fazla geçiş şekline izin veren modelleri de bulunmaktadır. Yani aynı anda elemanların yüz tanımalı, parmak izli, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilmesi mümkündür.

Eleman takip programı ile ay sonları maaş hesaplamaları otomatik bir şekilde yapıldığından dolayı kullanıcıların yapacakları hesaplamalarda yanlışlık olması gibi bir durum da ortadan kalkmış olacaktır. Çünkü tüm hesaplamalar, programın kendisi tarafından yapılacaktır. Elemanların ek kazançlarını da rapor halinde görebilmek mümkündür. Ayrıca programın günlük puantaj raporunda hangi personelin saat kaçta geldiğini ve saat kaçta çıkış yaptığını da görebilirsiniz. Normal çalışmalarının dışında eğer fazla mesai de yapılmışsa, bu da günlük puantaj tablosunda görülebilmektedir. Raporlamaları gün gün kişi bazında yapabildiğiniz gibi kişi bazında geç kalanlar raporunu da görebilirsiniz. Kimin hangi tarihlerde geç kaldığını görmenizi sağlayan bu raporlar, çok işinize yarayacak. Genel bazda geç kalanlar listesinde de tüm elemanların geç kalmalarını görebilirsiniz. Ayrıca eleman takip programında kişi bazında mesaiye kalanlar ya da genel bazda mesaiye kalanlar listesini de ayrı bir rapor olarak görebilirsiniz. Bu sayede her personele özel prim hesaplamalarını da çok daha kolay kontrol edebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları