perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN ÇOK KULLANILAN PARMAK İZİ

En çok kullanılan parmak izi sistemleri denilince akla ilk olarak şüphesiz ki Magic Pass parmak izi sistemleri gelmektedir. Çünkü Magic Pass parmak izi sistemleri hem oldukça kaliteli hem de takip için ideal bir çözümdür. En çok kullanılan parmak izi cihazları, kişilerin parmaklarının uç kısımlarında yer almakta olan izi okuyarak giriş ve çıkış yapabilmeleri için kullanılmaktadır. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Yani bir insanın bir başkası yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Zaten bu özelliği sayesinde en çok kullanılan parmak izi sistemleri olmayı Magic Pass cihazlar başarabilmiştir.

En çok kullanılan parmak izi cihazlarının pek çok farklı işe yarar özelliği yer alır. Bunlardan şüphesiz ki en iyisi sesli ve Türkçe olarak bildirim verebilme özelliğidir. Bu sayede kişilerin geçiş yaparken zorlanmalarına gerek yoktur. Parmak izi okutulduğunda sesli ve Türkçe olarak teşekkür ederler. Pek çok Magic Pass parmak izi okuma cihazları modelinde zil çaldırma özelliği de bulunur. Zil çaldırma sayesinde özellikle eğer personel takibinde kullanılacaklarsa, personellerin mola, paydos vb. zamanlarda toplu olarak hareket edebilmeleri sağlanır. Günümüzde fabrikalarda takip yapmak için kullanılan parmak izi okuyucu cihazlarda bu özellik oldukça iş görmektedir. Tabi ki sadece personellerin takip edilebilmesi için kullanılmazlar. Parmak izi cihazlarının kullanım alanları çok geniş olup üye takip programı, yemekhane takip programı, geçiş kontrol takip programı, tuvalet takip programı ve öğrenci takip programı ile birlikte kullanılarak da takip yapılabilir. Kullanım alanları da zaten tüm bu takip programları ile kullanılabilmekte olduğu için artmıştır. Özellikle işletmelerde ve plazalarda çokça kullanılan bu cihazlar; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, okullar, spor salonları, belediyeler, fabrikalar, holdingler, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar, dershaneler, liseler, yurtlar, ofis, depolar gibi birçok farklı alanda da takip yapabilmek için tercih edilmektedir. Bu cihazların zaten genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değiştiği için kullanılacak olan bütün alanlara uygun olan bir kayıt kapasiteli modeli bulunabilecektir.

En çok kullanılan parmak izi cihazları ile bariyerler, turnikeler ve kilitlere tetik verilebilmektedir. Turnikelerin en çok kullanılan parmak izi cihazları ile tetiklenebilmesi için bu cihazların turnikeler üzerine montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra kolayca giriş ve çıkışlar yapılabilecektir. Kilitlere tetik verebilmek için ise kapıların girişlerinde parmak izi okuma cihazlarının kullanılması ve kapılarda kilitlerin montajlı olması gerekmektedir. Kapılarda kullanılan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunması, her türlü kapıya tetik verilebilmesini sağlamaktadır.

En çok kullanılan parmak izi sistemlerinde en çok merak edilen konu da bu cihazların genel olarak fiyatıdır. Aslında genel olarak en çok kullanılan parmak izi cihazları fiyatları, Magic Pass cihazların Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için çok uygundur. Ancak cihazların modellerine, sensörlerine, kayıt kapasitelerin, geçiş şekillerine vb. bakılarak fiyatlar değişebilmektedir. Bu yüzden siz en iyisi ihtiyacınıza uygun olan cihazın belirlenebilmesi için ve fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler