perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK GİRİŞİ HGS

Avax otopark girişi hgs sistemleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların çok daha hızlı ve kontrollü olması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Avax otopark girişi hgs sistemleri ile otoparklara giriş yapacak olan araçların durmadan, seri bir şekilde otoparka giriş yapması sağlanır. Özellikle apartman otoparklarında, site otoparklarında ve işletme otoparklarında kullanılmakta olan Avax otopark girişi hgs sistemleri, günümüze her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde Avax otopark girişi hgs sistemleri; kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparklarda, belediye otoparklarında, fabrika otoparklarında, plaza otoparklarında, spor salonu otoparklarında, özel otoparklarda veya okul otoparklarında güvenle kullanılabilmektedir.

Avax otopark girişi hgs sistemlerinin kullanılabilmesi için sistemin bir bütün olarak, senkronize bir şekilde kullanılması gerekir. Bunun için öncelikle takip yapılmak istenin otoparkların giriş ve çıkışlarına, arzuya göre sadece giriş kısımlarına hgs antenleri montajı yapılır. Antenlerin düz durması için eğer otoparkın girişinde bir alan yoksa, montaj direği üzerine monte edilebilmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlanmalıdır. Bu etiketler; araçların plaka, ruhsat, kat maliki vb. bilgileri ile kayıt edilir. Kullanılacak olan hgs etiketlerinin kâğıt olanları araçların camlarına yapıştırılarak, sert plastik olanları ise araçların plakalarına takılarak kullanılır. İkisi de aynı işlevi gördüğü için hangisinin kullanılacak olduğunun bir önemi yoktur. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline de tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. İşte bu şekilde Avax otopark girişi hgs sistemleri kullanıma tamamen hazır olmaktadır. Tanımlı olan etikete sahip olan araçların otoparka giriş yapmaları ile birlikte etiketler, anten tarafından görülerek, bariyer koluna tetik verilecektir. Tanımlı olan etikete sahip olmayan tüm misafir araçların ve yabancı araçların da otoparka giriş ve çıkış yapması engellenecektir.

Avax otopark girişi hgs sistemleri bariyerlerinin dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde gövdeleri paslanmaz çeliktir. Bu sayede suya karşı dayanıklılık gösterir ve tüm olumsuz hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılabilir olan Avax otopark girişi hgs sistemleri bariyerleri gövdeleri ise elektrostatik boyalıdır. Bu bariyerlerde kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik gösterebilmektedir. Yani otopark giriş alanınızdaki uzunluk ne olursa olsun, ona ideal bir bariyer bulunabilecektir. Böylece otopark giriş alanınız boylu boyunca kapanacaktır.

Avax otopark girişi hgs sistemleri bariyerleri uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilir. Misafir araçların otoparklara giriş yapmasını istediğinizde, Avax otopark girişi hgs sistemleri bariyerlerini buton ile tetikleyerek geçiş izni elde edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara sahip olan Avax otopark girişi hgs sistemleri bariyerleri kolları, belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanabilir. Bu, Avax otopark girişi hgs sistemleri bariyerlerinin zaman kontrol özelliği ile mümkündür. Avax otopark girişi hgs sistemleri hakkında çok daha fazlasını için tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler