perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

En Gelişmiş Parmak İzi: İleri Teknoloji ile Üstün Güvenlik!

En gelişmiş parmak izi denilince akla ilk olarak Magic Pass parmak izi okuma sistemleri gelmektedir. Bu cihazlar, kişilerin parmaklarında yer alan izi okuyarak geçiş yapmasını sağlarlar. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Böylece yapılacak olan takiplerde geçişler her zaman çok daha güvenilir bir hal alacaktır. En gelişmiş parmak izi cihazlarını üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi, geçiş kontrol takibi ve minibüs takibi yapabilmek için kullanabilirsiniz. Bunun için bu cihazlar ile birlikte kullanılacak olan takip programlarının da uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir.

En gelişmiş parmak izi cihazları olan Magic Pass cihazlar, günümüzde tüm takip programları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilir olmaları sayesinde çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Okullar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, işletmeler, belediyeler, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, spor salonları gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda güvenle kullanılabilen parmak izli cihazların tüm modellerinde kayıt kapasitesi aynı değildir. Genel olarak bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan alandaki kişi sayılarına bakılarak, ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Zaten pek çok modelde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli geçiş olanağı da bulunmaktadır. Böylece geçiş kapasitesi de artış göstermektedir.

En gelişmiş parmak izi cihazları ile peki turnikeleri ve kapıları tetikleyebileceğinizi biliyor muydunuz? En gelişmiş parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için kapılarda bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, tüm kapı yapılarına uygun olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller ile ahşap kapılar, demir kapılar, metal kapılar, tahta kapılar ve Amerikan kapılar gibi tüm kapılara tetik verebilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede tüm kapılara en gelişmiş parmak izi cihazları ile tetik verilebilmektedir. Kapılara parmak izi cihazları ile tetik vermenin bir diğer yöntemi de parmak izli kapı koludur. Parmak izli kapı kolu cihazlarında parmak izi, kapı kolu ve kilit bir arada olmaktadır. Bu cihazların normal bir kilitten hiçbir farkı yoktur. Kolayca kapılara tetik vererek geçilmesini sağlamaktadır. Birçok modelinde kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı da yer almaktadır. Böylece bu cihazların da kayıt hafızası arttırılmış olacaktır. En gelişmiş parmak izi cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir.

Parmak izi cihazlarının en işe yarar özelliklerinden birisi de Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahip olmasıdır. Bu sayede sizin cihazı kullanmanız çok daha basit olacaktır. Magic Pass parmak izi okuma cihazları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya yerinde inceleyerek, ihtiyacınıza uygun olan cihaz modeli belirlemek isterseniz Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler