perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART BASMA MAKİNASI

Plastik kart basma makinası, kartlı geçiş sistemlerinde kullanılan kartların üzerine baskılar yapabilmenize olanak tanıyan makinalardır. Bu makinaları kullanmak çok basittir. Bir diğer adıyla plastik kart basma makinası olarak da bilinen kart basma makinası, kartların üzerine yapılacak olan baskıların daha uygun şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. Şöyle ki; özellikle zaten kartlı geçiş sistemleri personel takip etmek için tercih edilmektedir. Her personele ayrı ayrı tanımlanan kartların üzerine yapılacak olan baskılar, dışarıda bastırılmak istenirse bu büyük maliyetlere sebep olabilmektedir. Bu maliyetlerin altından kalkmak biraz zor olabilir. İşte burada tam da imdadınıza card printer yetişmektedir. Kart basma makinası, oldukça makul fiyatlarla satışa sunulmuştur. Dışarıda kartların üzerine baskı yaptırmak yerine plastik kart basma makinası kullanarak, baskıya harcayacağınız maliyetten çok düşük fiyata kart basma makinası satın alabilirsiniz. Üstelik bu şekilde kart baskı makinasına ödemiş olduğunuz cüzi miktarı da bir sene içerisinde amorti edebilirsiniz.

Plastik kart basma makinasının kartların üzerinde tek yüze ve çift yüze baskı yapabilen iki türde modeli bulunmaktadır. Bu modellerden hangisini seçeceğiniz tamamen sizin isteğinize kalmış olmakla beraber, kullanacağınız alan da seçimde büyük etki göstermektedir. Örneğin; personel takibi yapmak için tercih edeceğiniz kartların arkalı ve önlü baskıya sahip olması, bilgilerin daha geniş şekilde yansıtılabilmesi için harika bir çözümdür. Otel kilidiniz için kartların üzerine baskı yaptırmak istediğinizde ise tek taraflı baskı yapabilirsiniz. Bu sizin için daha kurumsal bir gösterim olacaktır. Kart basma makinalarındaki bir diğer belirleyici özellik ise kartların üzerine yapılacak olan baskıların renkleridir. Kartların üzerine yapılacak baskıları siyah-beyaz olarak tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda renkli baskılar da yapabilirsiniz. Bunun için alacak olduğunuz kartlı geçiş cihazı tercihi önemlidir. Çünkü aynı zamanda tek taraflı siyah-beyaz baskı yapan makine ve renkli, tek taraflı baskı yapan makinalar farklı modellerdedir. Perkotek Teknoloji olarak satışa sunmuş olduğumuz iki farklı modelde plastik kart basma makinası bulunmaktadır. Bu modeller CIAAT ve SUNLIGHT markalar olarak ayrılmaktadır. Farklı markalı plastik kart basma makinaslarımız, aynı kaliteye sahiptirler. Oldukça kaliteli oldukları için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım imkanı tanımaktadırlar. 

Ciaat plastik kart basma makinası, ebat ve ağırlık olarak normal bir yazıcı büyüklüğündedir. 100 ve 240 volt arasında bir güç ile çalışmasını devam ettirir. Kullanımı çok basittir. Normal bir yazıcıyı nasıl kullanıyorsanız, Ciaat yazıcıyı da aynı şekilde kullanabilirsiniz. Kullanımı çok basittir. Tüm işletim sistemlerine kurulabilmektedir. Standart bir USB çıkışına sahiptir. Saatte 1400 siyah baskılı kart basımı ve saatte 180 adette de renkli baskılı kart basımı gerçekleştirebilirsiniz. 300 dpi’lik çözünürlüğü sayesinde yapacağınız baskıların oldukça canlı olmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız renkli baskılarda, 16.7 milyon adet renk kullanabilirsiniz. Sunlight card printer da hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Bu marka kart yazıcılarda da renkli ve siyah-beyaz baskılar yapılabilmektedir. Satın almak için hemen 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayın. Uygun fiyat garantisini kaçırmayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları