perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN GÜZEL PARMAK İZİ

En güzel parmak izi cihazları, bizim gözümüzde Magic Pass parmak izi okuma cihazlarıdır. Çünkü bu cihazlar hem çok kaliteli hem de oldukça uygun fiyatlıdır. Bu cihazların uygun fiyatlara sahip olmasının en büyük nedeni, Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass en güzel parmak izi cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmamızdır. Bu sayede siz de kaliteli parmak izi okuma cihazlarına uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz. Peki en güzel parmak izi cihazları ile ne yapılır? Bu cihazların kullanım alanları oldukça geniştir. Günümüzde genellikle personelleri takip etmek amacıyla işletmelerde ve ofislerde oldukça sık olarak kullanılmaktadırlar. Personel takibi yapabilmek için en güzel parmak izi cihazları ile birlikte personel takip programının kullanılması gerekmektedir. en güzel parmak izi cihazları ile takibi sadece personel takibi yapılmaz. Aynı zamanda bu cihazlar ile yemekhane takibi, üye takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi de yapılabilir. en güzel parmak izi cihazları ile öğrencileri takip etmek için öğrenci takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı, üye takibi yapabilmek için üye takip programı, tuvalet takibi yapabilmek için ise tuvalet takip programının kullanılması gerekmektedir. Tüm bu takip programları ile birlikte kullanılabilir oluşu, çok geniş alanlara en güzel parmak izi cihazları ile hitap edebilmeyi sağlamıştır.

En güzel parmak izi cihazlarını kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, belediyeler, fabrikalar, okullar, spor salonları, hava alanları, alışveriş merkezleri ve buna benzer pek çok alanda kullanabilirsiniz. Tüm bu alanlarda güvenle takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En güzel parmak izi cihazlarının zaten bu alanlara hitap edebilecek olan farklı kayıt kapasitelerine sahip olan modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin kullanıcı kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Üstelik pek çok en güzel parmak izi cihazları ile kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapma imkânı tanınmıştır. Bu sayede en güzel parmak izi cihazlarının hem kayıt kapasiteleri artacak hem de geçiş şekilleri farklılık gösterecektir.

En güzel parmak izi cihazları ile kapılara ve turnikelere de tetik verme imkânı bulunur. Kapılara bu cihazlar ile tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, her türlü kapıya tetik vermeyi sağlamaktadır. Bu sayede kapılardan yapılacak olan tüm geçişler kolayca kontrol altına alınabilecektir. Bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Parmak izi tanımlanıp, tanımlı olan parmak izi okutulduğunda turnike kolları kolayca iki yana açılarak anında geçiş yapılabilecektir.

En güzel parmak izi cihazları hakkında eğer siz de çok daha fazlasını öğrenmek ve bu cihazlar hakkında fiyat teklifi almak isterseniz tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler