perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN İYİ METAL DEDEKTÖRÜ

En iyi metal dedektörü denilince akla şüphesiz olarak ilk önce Secuda metal deektörlerin gelmesinin tek nedeni bu dedektörlerin oldukça sağlam ve kaliteli olmasıdır. Secuda en iyi metal dedektörü olarak tüm Türkiye genelinde bilinmektedir. Secuda metal dedektörlerinin günümüzde kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu dedektörler; kapı tipi metal üst arama dedektörleri, el tipi metal üst arama dedektörleri ve xray metal arama dedektörleri olarak bilinmektedir. Bu dedektörlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve site girişlerinde çokça rastladığımız bu dedektörler; hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, fabrikalar, belediyeler, işletmeler, plazalar, holdingler, fabrikalar, tershaneler, okullar, yemekhaneler, iş merkezleri, spor merkezleri, stadyumlar, konser alanları, tutuklu evleri gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Her geçen gün de kullanımı artan en iyi metal dedektörü, kişilerin üzerlerinde veya eşyalarının içerisinde bulunan metalleri tespit ederek kullanımı sağlanan alanların çok daha güvenli olmasına imkân tanımaktadır. Bu dedektörlerin sadece varlığı bile suç teşkil edecek nesnelerin yok edilmesini sağlamaktadır. Hassas taramaları sayesinde de zaten metalleri anında bulabileceklerdir.

En iyi metal dedektörü olarak da ülke genelinde satışta olan Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörleri; insan sağlığına zarar vermez. Özellikle hamile kadınların bu detektörlerden geçişte sakınmalarına gerek yoktur. Çünkü bu dedektörlerin radyasyon yaymadığı ispatlanmıştır. Secuda en iyi metal dedektörü, zone bölgesi ile çalışmasına devam eder. Zone bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise o dedektör ile metal eşyayı bulmak bir o kadar da basittir. Zone bölgesi sayesinde kapı tipi metal üst arama dedektörlerinden geçiş yapmakta olan kişilerin üzerindeki metalin yeri tespit edilebilmektedir. Kullanımı ve kurulumu için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. En iyi metal dedektörü olan el tipi metal dedektörlerde, kapı tipi dedektörler ile birlikte kullanılarak geçiş güvenliği çok daha üst düzeylere çıkarılabilmektedir. El tipi metal dedektörler, çok hassas tarama yapmaktadırlar. Demir metallerin ve diğer metallerin birbirinden ayırt edilmesi mümkün olacaktır. Titreşimli olarak uyarı veren bu dedektörlerde hassasiyet ayarı da yapabilmek mümkündür. Yüksek seçicilikleri ve yüksek duyarlılıkları sayesinde geniş alanlarda taramalar yapabilmenizi sağlamaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi metal üst arama dedektörleri, opsiyonel olarak şarj edilebilmektedir ve aynı zamanda da deri kılıfı ile farklı bir hava katmaktadır.

En iyi metal dedektörü olarak bilinen Secuda x ray bagaj arama ve tarama dedektörleri; silah, bıçak, tabanca vb. tehlikeli nesnelerin bulunması için kullanılır. X ray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile sıvı veya narkotik patlayıcıların da tespit edilmesi mümkündür. Bu cihazlar, organik madde ve inorganik madde ayrımı yaparak olası tehlikeli maddelerin tespitini yapmaktadırlar. İnorganik maddeler, atom numarası 18’den büyük olan maddelerdir ve en iyi metal dedektörü ekranında mavi renkli olarak gösterilirler. Atom numarası on ile on sekiz arasında olan nesneler ise x ray cihazları ekranlarında yeşil renkli olarak gösterilmektedir. Atom numarası ondan küçük olan maddeler ise organik madde olarak adlandırılırlar ve en iyi metal dedektörü ekranlarında turuncu renkli olarak gösterilmektedir.

En iyi metal dedektörü hakkında çok daha fazlasını bilmek veya en iyi metal dedektörü satın almak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler