perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK ÜCRETLENDİRME PROGRAMI
 • perkotek.com

OTOPARK ÜCRETLENDİRME PROGRAMI

 
Ücretli otopark kontrol sistemi yazılımı ile otoparklarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Bu kontrol sayesinde otoparklarınızda geçirilen süreye göre ücretlendirme hesaplayabilirsiniz. Web tabanlı kontrol programı ve masaüstü ödeme kontrol yazılımı ile ödemelerinizi ve takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanıcı yetkilendirmesi sayesinde gerekli kısıtlamaları alan bazlı yapabilirsiniz. Aynı ağ içerisinde birden fazla bilgisayara ödeme kontrol yazılımı kurabilir. Tarayıcınız ile sınırsız kullanıcı seçeneği ile giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca çok dil desteği ile size özel dil düzenlemesi yaparak kullanabileceğiniz dili kendiniz yaratabilirsiniz. Kullanıcı dostu tanımlaması sayesinde ücretli otopark kontrol sistemine giriş ve çıkış panellerinizi rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Ücretli otopark sistemimizin çalışma mantığında ücret tarifesi olarak 24 saat dilimi olarak 24 adet saatlik değer girebilir, yada yarım saatlik değer üzerinden 48 saat dilimi girilebilmektedir.
 
Ücret tarifesinin aktif olacağı grup seçimi yapılır. (Abone, Misafir veya Diğer)
Araç tipi seçilir.
Ücretlendirme tipi (Saate göre, güne göre)
Ücretsiz park süresi varsa o girilir.
 
Yazılımda bulunan grafikler ile rapor çıkarmanıza gerek kalmadan içerideki, dışarıdaki, abone, kullanıcı aktif / pasif durumlarını ana ekrandan izleyebilirsiniz. Programı ilk açtığınızda sizi karşılayacak olan ekran Ana ekran yani dashboard üzerinde;
 • Aylık Trafik, Üye Kartı , Misafir Kartı istatistikleri ile , cihaz yönetimi, kayıtlı kart sayısı , mevcut araç miktarı ve kullanıcı sayısı bilgileri mevcuttur.
 • Anlık geçişler ekranında filtrelemeler sayesinde kart numarasına, plaka, araç tipi, kayıt tipi, giriş veya çıkış tarihlerine göre süzgeçler ile kontrollerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu ekranı dilediğiniz gibi excel aktarabilirsiniz. İstediğiniz kayıtları buradan seçip silebilirsiniz.
 • Otopark ayarları sekmesinde yeni otopark ekleyebilir var olanı düzenleyebilirsiniz. Yeni otopark alanı eklerken otoparkın adı, alt otopark seçebilirsiniz, toplam otoparkın alabileceği araç sayısını girebilirsiniz.
 • Cihaz ayarları bölümünde cihazların sistemsel ayarlarını yapabilir. Giriş ve çıkış ünitelerini ekleyebilir. KDV, yazıcıdan çıkacak bilet üzerine yazılacak başlıkları değiştirebilirsiniz. Ayrıca buradan cihaz panel güncellemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Kart yönetimi bölümünde kart tipi, kart ekleme, kart blacklisti ekleyebilir, silebilir veya düzenleyebilirsiniz. Kartları eklerken misafir kartımı yoksa aylık abonman kartımı ekleme yaparken seçmeniz gerekmektedir.
 • Ücret yönetimi bölümünde ücret tarifesi ekleyebilir, detaylarını düzenleyebilir, hafta tatillerini ekleyip silebilirsiniz. Ücret iskontosu işletme bazlı yapılabilir ve uygulayabilirsiniz.
 • Raporlamalar içerisinde park raporları, ücret raporları, sistem rapoları gibi raporları alabilir ve dışarıya aktarabilirsiniz.
 • İstatistik raporları içerisinde ise günlük, aylık ve yıllık grafiksel rapor almanız mümkündür.
 • Sistem data ayarları içerisinde sistem yedeğinizi alıp veya aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz.
 • Kullanıcı ayarlarında kullanıcı yetki tanımları ve kullanıcı tanımlamalarını yapabilirsiniz.
 • Özelleştirme bölümü sayesinde dilediğiniz dile çevirim yapabilirsiniz. Çalışma mantığı ise İngilizce olan excel formunu bu ekrandan indirip kullanacağınız dil karşılığını yazıp tekrar sisteme yükleme yaparak özel diliniz ile kullanabilirsiniz.
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler