perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

En Ucuz Parmak İzi: Uygun Fiyatlı Güvenlik Çözümleri!

En ucuz parmak izi denilince akla ilk gelen parmak izi sistemi, şüphesiz ki Magic Pass parmak izi sistemleridir. Magic Pass parmak izi sistemlerinin Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ayağının dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu sebepten ötürü de en ucuz parmak izi firmamızda satışta olmaktadır. Peki, en ucuz parmak izi sistemleri nasıl kullanılır ve ne işe yarar? En ucuz parmak izi sistemleri; personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, fabrikalar, işletmeler, hava alanları gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. En ucuz parmak izi sistemleri, genellikle personelleri takip etmek amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler ile personelleri takip etmek için öncellikle kullanılacak olan parmak izi cihazının tercih edilmesi gerekmektedir. Seçilecek olan en ucuz parmak izi cihazının, personel sayınıza uygun olması gerekmektedir. Genellikle zaten bu cihazların kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değiştiği için, personel sayınıza uygun olan bir model bulabilirsiniz. Eğer personel sayınız çok fazla arttıysa ve cihazınızın kayıt kapasitesi yetmiyorsa ve cihaz da değiştirmek istemiyorsanız, bu cihazların diğer geçiş şekillerinden birisini kullanabilirsiniz. Genellikle birçok modelinde parmak izi, kart ve şifreli geçiş seçeneği bir arada bulunmaktadır. Böylece en ucuz parmak izi cihazından geçiş yaparken diğer geçiş şekillerini de kullanabilirsiniz.

En ucuz parmak izi sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, bu cihazlar ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için en ucuz parmak izi cihazının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra parmak izi tanımlı olan her kişi, kolayca geçiş yapabilecektir. En ucuz parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için ise bu cihazlar ile birlikte kapı kilitlerinin de bir arada kullanılması gerekmektedir. Kapılara tetik vermek için öncelikle cihazların, kapıların girişlerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da kişilerin parmak izlerinin tanımlaması yapılır. En ucuz parmak izi cihazı kullanılarak da kapılardan bu şekilde geçiş sağlanır. Üstelik farklı birçok giriş alanınız olsa bile birden fazla parmak izi cihazını da bir arada kullanabilirsiniz. Kullanacak olduğunuz cihazlar, tek bir program ile kontrol altında tutulabilirdir.

En ucuz parmak izi sistemleri, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu cihazlar, genellikle renkli ekrana sahiptirler. Renkli ekranları sayesinde kullanıcısı çok daha rahat bir şekilde kullanım sağlar. En ucuz parmak izi cihazları, üstelik çok da hafif olan cihazlardır. Kolayca taşınabilir ve monte edilebilirler. Bilgisayar bağlantısı yapılırken de Tcp – Ip, usb memory disk, RS 232 ve RS 485 gibi bağlantı yöntemleri kullanılmaktadır. Üstelik en ucuz parmak izi cihazlarının pek çok modelinde dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili bataryası sayesinde elektrik kesilmesi durumlarında dahi cihazları kullanıma devam edebileceksiniz. Yüksek güvenlik sertifikalarına sahip olan en ucuz parmak izi sistemleri, -45 derece ile +60 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuzca çalışmasına devam edebilmektedir. En ucuz parmak izi sistemleri ile takip yaptığınızda güvenliğin %100 oranında sağlanacağını unutmayın. En ucuz parmak izi sistemleri fiyatları teklifi almak için bizimle info@perkotek.com adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler