perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE OGS

Site ogs sistemleri, site güvenliğinin sağlanması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Site ogs sistemleri sayesinde site otoparklarına giriş ve çıkış yapacak olan araçların yabancı araçlar olması engellenir. Böylece site otoparkının ve sitenin güvenliğinin de sağlanması mümkün olur. Site ogs sistemleri, siteler dışında da çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Günümüzde özellikle iş merkezi otoparklarında ve apartman otoparklarında da sıkça kullanılırlar. Bu alanlar dışında; kamu kurum ve kuruluşları otoparklarında, hava alanı otoparklarında, belediye otoparklarında, fabrika otoparklarında da sıkça kullanılıyorlar. Peki, nasıl? Site ogs sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Site ogs sistemlerinde; otopark bariyeri, hgs ve ogs otopark anteni, araç geçiş kontrol programı, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç kâğıt etiketleri ve araç sert etiketleri bir arada kullanılmalıdır. Kullanılacak olan sert plastik etiketlerimiz, araçların plakalarına takılarak kullanılır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Hangi etiketin kullanılacak olduğu tamamen size kalmış olmakla birlikte kullanılacak olan tüm etiketlerin, araç plaka ve ruhsat bilgisi gibi bilgiler ile araç geçiş kontrol programına kayıt edilmesi gerekir. Bu işlemden önce uhf antenlerin ve site ogs bariyerlerinin ise otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Otopark giriş alanlarında sadece tek bir bariyer kullanarak, bu bariyer ile hem giriş hem de çıkış yapabileceğiniz gibi dilerseniz iki adet site ogs bariyeri kullanabilir ve bir bariyerden sadece giriş yapılırken, diğer bariyerden sadece çıkış yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Site ogs sistemlerinde tanımlanmış olan etiketlerin bilgisi, otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Site ogs sistemi bu şekilde hazır hale gelir ve siteye giriş ve çıkış yapacak olan araçları bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Tanımlı olan etiketlere sahip olan araçların otoparka giriş yapması ile birlikte site ogs antenleri, etiketi görür ve site ogs bariyerinin kolunun açılmasını sağlar. Bu şekilde site otoparkına giriş ve çıkış yapan araçlar kontrol edilebilecektir. Eğer giriş yapacak olan araçlar, tanımlı olan etikete sahip değilse bariyer kolu açılmaz ve geçiş izni verilmez. Misafir ve yabancı araçlar bu sayede site otoparkına giriş yapamaz.

Site ogs bariyerlerinin buton veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olması, yabancı ve misafir araçlara geçiş izni verilmesini sağlar. Butona basıldığında ya da uzaktan kumanda ile tetiklendiğinde bariyer kolu açılarak, araçlara geçiş izni bu şekilde de verilebilir. Butonlar ile site ogs bariyerlerini kontrol etmek için iki farklı seçenek vardır. Tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilirler. Site ogs bariyerlerinin kol uzunlukları ise 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişebilmektedir. Bu sayede otopark genişliğiniz her ne olursa olsun, tüm alanların bariyer ile kapanması sağlanabilir. Site ogs sistemleri ile siz de otoparkınıza sadece izin verdiğiniz araçların giriş ve çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler