perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EVOLİS KART YAZICI FİYATLARI

Evolis kart yazıcı fiyatları, tek yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcılarda ve çift yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcılarda farklılık göstermektedir. Tek yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcılar, kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Üye takip sistemlerinde, personel takip sistemlerinde, tuvalet takip sistemlerinde, öğrenci takip sistemlerinde ve yemekhane takip sistemlerinde kullanılmakta olan tüm kartların üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. Bu kartların üzerine yapılacak olan baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, üye oldukları alan ya da çalıştıkları departman bilgileri, çalışılan firma ismi ya da çalışılan firmanın logosu gibi bilgilerin baskısı yapılabilmektedir. Bu baskılarda siyah – beyaz ya da renkli seçenekler yer almaktadır. Siyah – beyaz baskı yapabilen evolis kart yazıcı fiyatları ile renkli evolis kart yazıcı fiyatları arasında da fark bulunmaktadır. Ancak bu fark oldukça yüksek değildir. Yani genel olarak evolis kart yazıcı fiyatları, oldukça uygun olmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart yazıcıları kullanmak için sadece kısa bir eğitim almanız yeterli olacaktır. Normal bir yazıcıdan hiçbir farklı bulunmayan evolis kart yazıcı sayesinde kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabilir veya hazır olan tasarımları kullanabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcı fiyatları da tek yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcı fiyatları gibi oldukça uygundur. Çift yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile yapıldığı için bu baskılar oldukça kaliteli olacaktır. Tıpkı tek yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcılar gibi çift yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcılar ile de üye takip sistemlerinde, personel takip sistemlerinde, tuvalet takip sistemlerinde, öğrenci takip sistemlerinde ve yemekhane takip sistemlerinde kullanılmakta olan tüm kartların üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıların kalitesini korumak için kart koruyucular ile birlikte kullanabileceksiniz. Çift yüze baskı yapabilen evolis kart yazıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları