perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Giysi Alarmı: Ürünlerinizi Güvenle Koruyun!

Giyim sektöründe hizmet verilen mağazalarda ürünlerin hırsızlık olaylarına karşı korunmaları için mağaza giysi alarmı sistemleri kullanılması gereklidir. Ürünlere yerleştirilen giysi alarmı ile kapılara yerleştirilecek bu alarmları algılayıcı ürün koruma antenleri ile bu sistem rahatlıkla uygulanabilir. Frekans algılayıcı bu antenler giysi alarmı içerisindeki manyetik frekansı direkt olarak algılandığından kullanımları gayet basit olup herhangi bir eğitime gerek duyulmaz. Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markalı giysi alarmı sistemleri ile bu konuda kullanıcılarımızın ihtiyaçları karşılanmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın aynı şekilde hizmet alabilmeleri için satış fiyatlarımız Türkiye genelinde hem sabittir hem de Türkiye distribütörü olmamızın da avantajları ile en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir ve deneyimleri doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun ürünler temsilcilerimiz tarafından sunulmaktadır.

Giysi alarmı sistemlerine ait güvenlik antenleri tak çalıştır mantığına sahip olduğundan kurulum aşamasında tek ihtiyaç duydukları 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörüne enerji sağlanması ve mağaza müşterilerinin güvenlik antenlerini çarparak düşürmemeleri için yere sabitlenmeleri yeterlidir. Giysi alarmı ise tamamen manyetik ürünler olduğundan herhangi bir beslemeye ihtiyaç duymazlar, ürünlere sabitlenmeleri yeterlidir. Güvenlik antenleri normal standartlarda sadece sesli uyarı vererek mağaza görevlilerinin uyarılmasını sağlamaktadır. Ancak modellere göre değişiklik gösteren ışıklı uyarı özelliği ile Sensitive ürünleri kullanıcılara alternatifler sunmaktadır. Ürün koruma antenlerinin set içeriği 1 adet adaptör ve 2 adet karşılıklı kurulacak antenden oluşmaktadır. Mağaza kullanılan alarmların antenler tarafından algılanabilmeleri için 2 anten arası mesafe maksimum 2 metreye kadar açılabilir. Mağaza giriş çıkış kapılarının geçiş genişliği 2 metre üzerinde ise her 2 metreye 1 set anten karşılık gelecek şekilde kurulum yapılmalıdır. Kısacası kapının bulunduğu geçiş genişliği 2 metreden fazla ve 4 metreden az ise bu noktada 2 set anten kullanılması gerekir. Ürün koruma antenleri alüminyum & plastik ya da plexi & plastik maddelerinden üretilen farklı görünüşlü dış kasaları ile kullanıcılarımızın tercihlerine sunulmaktadır.

Mağazada bulunan ürünlerde kullanılan giysi alarmı dış görünüşleri ile kullanıcılara farklı alternatifler sunulmaktadır. Genel olarak kullanılan plastik alarmlar iki ayrı parçadan oluşmaktadır. Bir tarafından giysinin üzerine sabitlenmesine yarayan iğneli kısım bulunurken diğer tarafta ise bu iğneli kısmı ürüne sabitlemek için kilit mekanizması ve etiket ürün üzerinde aktifken güvenlik antenlerinin algılayacağı alarm bulunmaktadır. İğneli kısım giysinin üzerine küçük bir delik açılma şartıyla sabitlenir ve kilit ile giysinin üzerine sabitlenerek sadece ürüne özel sökücüler ile ürünlerin üzerin sökülürler. Ürünler bir diğer kullanım şeklide üzerine delik açılmayacak ürünlerde ya da ürün orijinalinde bulunan delik kullanılarak ürüne bağlanmasıdır. Bu nokta alarmda bulunan iğneli kısım yerine tel iğneler kullanılarak alarm ürüne kilitlenerek sabitlenir. Mağazada bulunan ambalajlı ürünler varsa bunlar içinde kâğıt etiketler tavsiye edilir. Kâğıt etiketler genelde ambalajın içerisine bazen de ambalajın üzerine yapıştırılarak kullanılırlar.

Ürünlerin satışı yapıldıktan sonra güvenlik antenlerin alarmları algılamamaları için alarmlar devre dışı bırakılarak ya da sökülerek mağaza görevlileri tarafından teslim alınırlar. Plastik giysi alarmı etiketleri, alarm sökücüler ile birbirinde ayrılarak ürünlerin üzerinde sökülüp mağaza görevlileri tarafından teslim alınırlar. Böylece farklı ürünlerde tekrar kullanılabilirler. Alarm sökücüler ise portatif olarak masaüstü ve el tipi olarak tercih edilebilirler. Masaüstü sökücüler istenildiği takdirde masalara sabitlenebilirler. Kâğıt etiketler ise ambalajların üzerinden sökülemediğinden ve Deactivator adı verilen etiket öldürücüler ile frekansları bozularak devre dışı bırakıldıklarından farklı ürünlerde tekrar kullanılamazlar.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler