perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI

Kartlı kapı sistemleri, günümüzde geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan bir sistemdir. Kartlı kapı sistemlerinde kullanılmakta olan cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar standalone kartlı kapı cihazları, online kartlı kapı cihazları, offline kartlı kapı cihazları ve panelli kartlı kapı cihazları. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacağı tamamen siziz tercihinize kalmış olmakla birlikte kullanım amacı aynı olup, kullanım şekli farklılık gösterebilmektedir. Kartlı kapı cihazları sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir. Bu sayede de farklı pek çok alanda kullanım sağlanabilmektedir.

Kartlı kapı kullanım alanları; fabrikalar, okullar, plazalar, işletmeler, iş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler vb. alanlar gösterilebilmektedir. Bu alanlara örnekler arttırılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan kartlı kapı sistemleri, iki sene boyunca da garantilidir. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Strike kartlı kapı sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan dolayı da bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Kartlı kapı cihazları ile birlikte kapılara tetik vermek için kullanılacak olan Strike kilitlerin de Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için en uygun fiyat garantisi daima firmamızdadır. Kartlı cihazlarda kullanılacak olan kartların üzerine de baskılar yapabileceğiniz unutmayın. Bu sayede kartlı kapılardan geçiş yapacak olan kişi hakkında da kısa bilgiler elde etmenizi sağlayacaktır. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan kartlı kapı cihazları ile kapılara tetik vermek için öncelikle cihazları kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte etmeniz gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin kartlarının tanımlamasının cihaza yapılması gerekir. Bu işlemden sonra kartın sadece beş ile on beş santimetre mesafeden cihaza okutulması demek, geçiş için yeterli olduğu anlamına gelmektedir. Kartlı kapılardan geçiş yaparken kapılara da kilitlerin takılması gerekmektedir. Kilitlerin metal, ahşap, demir, tahta, pvc gibi tüm kapı yapılarında kullanılmakta üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden kapınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Aşağıda en çok tercih edilen kilit modellerimiz listelenmiştir.

Standalone kartlı kapı açma cihazları, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar geçişleri kontrol altına almak için harika bir seçenektir. Standalone kartlı kapı açma cihazlarına kart tanıtmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtmadan, kart tanıtılması mümkün değildir. Tetik olarak kuru kontak veren bu cihazlar, sabotaj yapılması durumlarında da alarm verebilmektedir. Online kartlı kapı açma cihazları ise çalışmaları esnasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok basittir. Ancak sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına gerek duyulduğu için günümüzde daha az tercih edilmektedir.

Panelli kartlı kapı açma cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara aptal terminal adı verilmektedir. Aptal terminaller çalışmaları sırasında sürekli olarak panele ihtiyaç duyarlar. Kartlı kapı cihazlarından elde edilen tüm bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet cihaz tanımlaması yapılabilmektedir. Offline kartlı kapı açma cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymazla. Çünkü bu cihazların kendileri bir panel görevi görmektedir. Kayıt kapasitesi de her cihazda değişmektedir.

Strike kartlı kapı açma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olmamız sayesinde siz de bu cihazlara çok uygun fiyatlara sahip olacaksınız. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler