perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Giysi Alarmı Kırma: Hızlı ve Güvenli Çözüm!

Giysi alarmı kırma işlemi, sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Hatta giysi alarmı kırmak, neredeyse imkansızdır. Bu sebepten ötürü, mağazalarda kullanılan mağaza ürün koruma sistemleri ile satışta olan tüm ürünler, %100 güvende olacaktır. Mağazalarda kullanılan giysi alarmı sistemleri; mağaza koruma antenleri, mağaza koruma etiketleri ve mağaza etiket sökücü – mağaza etiket öldürücüden oluşmaktadır. Kullanılacak olan iki farklı mağaza ürün koruma anteni bulunmaktadır. Bu antenler, akusto manyetik mağaza koruma anteni ve rfid mağaza koruma anteni olarak adlandırılmaktadır.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni, Dexilon teknolojisi ile çalışmaktadır. Bu anten, mono veya TX + RX olarak çalışmasına devam etmektedir. 58 khz’lik çalışma frekansına sahip olan akusto manyetik ürün koruma antenleri, TX + RX veya mono olarak çalışmasına devam etmektedir. Bu anteni yaklaşık olarak iki metrelik alana kadar tarama yapmaktadır. Oldukça başarılı şekilde tarama yapan bu anten, yanlış alarm vermeyecektir. Pencil etiket, Dr etiket, şişe etiket, slipper etiket gibi etiketler ile bu anten güvenle kullanılabilmektedir. Bu antenler, bir çift olarak kullanılmaktadır. Sağ ve sol antenler arasındaki mesafe kullanılacak olan etiketlere göre değişiklik göstermektedir. Bu antenlerin sağ ve sol ayakları arasındaki mesafe eğer kâğıt etiket kullanılacaksa, 120 santimetre olmaktadır. Sert etiket kullanılacak ise de bu antenlerin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilecektir. Akusto manyetik antenler, ilk çalıştırıldıklarında etraftaki manyetik kirliliği setlemektedirler. Bu yüzden sonraki çalışmalarında etraftaki bu manyetiklere alarm vermeyeceklerdir. Akusto manyetik ürün koruma antenleri ile kullanılan giysi alarmı kırma işlemi de neredeyse imkansızdır.

Rfid mağaza ürün güvenlik antenleri ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenler; 4x4 kâğıt etiket, 5x5 kâğıt etiket, r50 etiket, golf etiket, round etiket, sun etiket, mini etiket ve square etiket gibi etiketlerdir. Bu antenler, iki yıl süre ile garantili olup on sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Bu antenler ile kullanılan kâğıt etiketleri etkisiz hale getirmek için etiket öldürücü deaktivatör ve sert / plastik etiketleri çıkarmak için ise mıknatıslı etiket sökücüler kullanılmaktadır. Bu etiket sökücüler kullanılmadan, giysi alarmı kırmak ve etiketleri giysilerin üzerinden çıkarmak çok çok zordur.

Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce ürünlerin güvenliği, akşamları el ile sayılarak kontrol altında tutuluyordu veya kameralardan ürünlerin güvenliği sağlanıyordu. Ancak sürekli olarak ürünleri saymak çok zor bir işlemdir. Mağaza koruma antenleri sayesinde ürün çalınma durumunda anında tespit edilebilmektedir. Bu antenlerin sadece varlığı bile çalıntı riskinin minimum seviyeye inmesini sağlamıştır. Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de giysi alarmı kırma sistemlerinin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Siz de giysi alarmı kırma sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ya da bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler