perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE OGS SİSTEMİ FİYAT

Site ogs sistemi, site otoparklarına giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması, güvenliğin sağlanması ve aynı zamanda seri geçiş yapılması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Site ogs sistemi fiyat oldukça uygun olup, bu fiyat uygunluğu ile günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Site ogs sistemi ile sadece site otoparklarına giriş ve çıkış yapacak olan araçları değil, aynı zamanda apartman otoparklarını, işletme otoparklarını, kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparkları, belediye otoparklarını, hastane otoparklarını da kontrol altına alabilirsiniz. Site ogs sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerimizin kol uzunlukları; üç metre, beş metre, altı metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilmektedir. Bu sayede otopark giriş alanı uzunluğunuz her ne olursa olsun, ona uygun olan bir site ogs sistemi bariyeri bulabilmek de mümkün olmaktadır.

Site ogs sistemi fiyat uygunluğu ile kullanılacak olan bariyerlerimiz, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde gövde ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterdiği için yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarından asla etkilenmeden kullanılabilmektedir. Bu bariyerlerimizi opsiyonel olarak akü ile de kullanabilirsiniz. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi gibi durumlarda 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir. Site ogs sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna da geçmektedirler. Böylece kullanım çok daha kolaylaşır. Zaman kontrol özelliği ile de bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Site ogs sistemi fiyat uygunluğu bulunan bariyerlerimizi uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açabilmek için farklı, bariyer kolunu kapatabilmek için farklı buton bulunur.

Site ogs sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bu sistemlerde cam etiketleri ya da plaka etiketleri, otopark takip programı, ogs ve hgs anteni, otopark bariyeri ve panelin bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilen antenlerin montajı yapılır. Eğer antenlerin otopark girişinde düz durması için bir montaj alanı yoksa, montaj direği üzerine monte edilebilir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılır. Etiketin bilgisi, otopark takip programına panel üzerinden tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem artık bu şekilde hazır hale gelecektir.

Site ogs sistemi fiyat hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için siz daha neyi bekliyorsunuz? Hemen şimdi bizi arayarak, uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler