perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GİYSİ ALARMI SÖKÜCÜ

Giysi alarmı sökücü, mağazalarda ürünlerin çalınmasını engellemekte olan etiketlerin, ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için kullanılmaktadır. Mağazalarda kullanılmakta olan bu sistemler, mağazalarda satışta olan ürünleri koruyarak olası çalınma risklerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Bu sayede sizler ay sonları, çalınan ürünlere ödeyeceğiniz ücretten kurtularak, işletmenizi zenginleştirebilirsiniz. Peki, giysi alarmı sökücü sistemleri nasıl kullanılmaktadır? Bu sistemleri kullanabilmek için giysi alarmı sökücü etiketleri, mağaza ürün koruma sistemleri antenleri ve giysi alarmı sökücü bir arada kullanılmaktadır. Mağazalarda kullanılan giysi alarmı sökücü antenlerinin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; rf mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik ürün koruma antenleridir.

Akusto manyetik mağaza giysi alarmı sökücü antenleri, mağazaların öncelikle giriş alanlarına monte edilmelidirler. Bu antenler, bir çift olarak kullanılmaktadırlar. Bir çift sağa ve bir çift sola konulur. Satış sırasında da çift olarak satın alınmalıdırlar. Birden fazla çift akusto manyetik anteni bir arada kullanabilirsiniz. Antenlerin montajı sırasında en önemli unsur, çiftlerin arasındaki mesafedir. Bu çiftlerin arasındaki mesafe kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişir. Kullanılacak olan etiket eğer kâğıt etiketse, anten çiftinin arasındaki mesafe yüz yirmi santimetreye getirilmelidir. Ancak eğer plastik etiketler kullanılacaksa, anten çift arasındaki mesafe iki metreye kadar getirilebilmektedir. Bu antenlere tanıtılacak olan etiketlerin kâğıt modelleri genellikle cüzdanlar, ayakkabılar vb. üzerine konulmaktadır. Ancak plastik giysi alarmı sökücü etiketleri, giysi gibi ürünlere takılmaktadırlar. Akusto manyetik giysi alarmı sökücü antenleri ile birlikte DR akusto manyetik etiket, large square akusto manyetik etiket, short slipper akusto manyetik etiket, mini pencil akusto manyetik etiket, şişe alarm akusto manyetik etiket bir arada kullanılabilmektedir. Etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılma işlemi, ürün satın alındıktan sonra mağazaların kasa görevlileri tarafından yapılmaktadır.

RF mağaza ürün koruma giysi alarmı sökücü antenleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Mağazalarda yer alan ürünlerin çalıntı vakalarına karşı korunmasında harika bir özelliğe sahiptir. Bu antenlerin kullanılabilmesi için öncelikle mağazalarda satışta olan her ürüne etiketlerin takılması ya da yapıştırılması gerekir. Bu işlemden sonra da RF mağaza ürün koruma anteninin mağazaların giriş ve çıkışlarına montajı yapılır. İki metrelik alanlara kadar tarama yapmakta olan bu antenler ile birçok farklı etiketi kullanabilirsiniz. RF mağaza ürün koruma sistemleri antenleri ile birlikte 4x4 rf mağaza ürün koruma anteni etiketi, 5x5 mağaza ürün koruma anteni etiketi, r50 mağaza ürün koruma anteni etiketi, round mağaza ürün koruma anteni etiketi, golf mağaza ürün koruma anteni etiketi, square mağaza ürün koruma anteni etiketi, sun mağaza ürün koruma anteni etiketi, mini mağaza ürün koruma anteni etiketi bir arada kullanılabilmektedir. Ürünler satın alındıktan sonra etiketlerin ürünlerin üzerinden söküm işlemi, giysi alarmı sökücü ile kasa görevlileri tarafından yapılmaktadır.

Mağaza ürün koruma giysi alarmı sökücü sistemler hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi bu sistemlerin fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji olarak Sensitive giysi alarmı sökücü sistemlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımıza 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşmak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları