perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ANTENLERİ

Mağaza ürün koruma antenleri, radyo frekansı ile çalışmasını sürdüren ve mağazaların hırsızlık olaylarından korunmasını sağlayan sistemlerin bir parçasıdır. Mağaza koruma antenleri farklı pek çok modeli ile mağaza dekorunuza uyum sağlayacak nitelikte üretilmiştir. Eğer dekorunuza uygun bir model bulunduğunu düşünmüyorsanız bu antenlerin gövde rengini şeffaf olarak da tercih edebilirsiniz. Üstelik bu antenlerin fiyatları da oldukça uygundur. Farklı modellere göre farklı fiyatlandırmalara sahip olan bu antenleri sadece giysi mağazalarınızda değil, aynı zamanda elektronik eşya satışı yaptığınız mağazalarda da kullanabilirsiniz. Kurumları da oldukça basittir. Algılama mesafesi yaklaşık 2 metre olan ürün koruma antenleri, her alanda tercih edilebilir olması ile hırsızlık olaylarını azaltmak bir yana %100’e kadar önlemenizi sağlayacaktır.

Neden akşamları mağazalarınızda yer alan ürünlerin çalınıp çalınmadığını tek tek sayarak kontrol edesiniz ki? Hadi bunu tercih ettiniz diyelim. Çalıntı olduğunu fark ettiğinizde ne olacak? Kameralardan kimin çaldığını tespit etseniz de, artık çok geç olacak. Bu riski göz almamak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak hemen bize ulaşın ve uygun fiyatlı kaliteli ürün koruma sistemlerimize sahip olma şansı elde edin. Bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız!

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA GOLF ETİKET

Mağaza ürün koruma alarm etiketleri, ürünlerin üzerinde yer alan ve ürünlerinizin güvenliğini sağlayan sistemlerdir. Bu etiketler, eğer ürün üzerinden çıkarılmazsa, ürün koruma antenlerinden geçiş esnasında anten sesli olarak bir alarm verir ve mağaza çalışanlarını uyarır. Ürünlerin üzerinde yer alan etiketler ürün satın alındıktan sonra kasa görevlileri tarafından çıkarılmaktadır. Siz de ürün koruma golf etiket ile ürünlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve güvenliğin kapılarını aralayın!

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ETİKET SÖKÜCÜ VE ÖLDÜRÜCÜ

Mağaza ürün koruma etiket öldürücü; kâğıt etiketlerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Etiket öldürücü ile kâğıt etiketlerin üzerinde yer alan sahte barkod pasif hale getirilmektedir. Etiket sökücü ise mıknatıslı yapısı ile plastik etiketlerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Plastik etiketlerin çıkarılması oldukça basit bir işlemdir. Etiketi etiket sökücüye değdirmek çekmek çıkarılması için yeterli olacaktır.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları