perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÖZLÜK ALARM ETİKETİ

Gözlük alarm etiketi, gözlük satışı yapılmakta olan mağazalarda, gözlüklerin çalınma ve hırsızlık vakalarına karşın korunması için kullanılmakta olan etiketlerdir. Gözlük alarm etiketi sayesinde mağazalarda satışta olan gözlüklerin çalınmasının önüne geçilmektedir. Gözlüklerde kullanılan etiketler, kâğıt etiketlerdir. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılmak sureti ile kullanılmaktadır. Bu yapıştırma işlemi, gözlüğün tabi ki cam kısmına değil, kulak arkasına gelecek olan kısma yapılır. Bu da gözlüğün asla ve asla zarar görmemesini sağlamaktadır. Gözlük alarm etiketinin gözlüğün üzerinden çıkarılması için öncelikle satın alınması gerekmektedir. Satın alma işleminden sonra mağaza kasa görevlileri tarafından çıkarılması gerekmektedir. Gözlük alarm etiketini çıkarmak oldukça kolaydır. Etiket öldürücüye etiket gösterildiğinde pasif hale getirilir ve antenlerin bu etiketlere tepki vermesi engellenmektedir. Tabi ki gözlük mağazalarında gözlük alarm etiketi kullanılsa da farklı pek çok mağazada sert plastik etiket de kullanılabilmektedir. Sert plastik etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden sökülmesi için etiket öldürücü kullanılır. Sökülme işlemi tıpkı gözlük alarm etiketinde olduğunda gibi mağazaların kasa görevlileri tarafından yapılmaktadır. Tabi ki öncelikle ürünün satın alınması gerekir. Aksi halde ürünlerin üzerindeki gözlük alarm etiketi ve sert plastik etiketlerin el ile çıkarılması istenmesi durumunda ürünlere büyük ölçüde zarar verilecektir.

Gözlük alarm etiketi kullanılacak olan gözlük mağazalarında kullanılan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; rfid mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen size kalsa da bu antenlerin okuma yaptığı alanlardaki etiket modelleri de önemlidir.

Öncelikle akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenlerin kullanım sırasında bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişiklik göstermektedir. Eğer kullanılacak olan etiket sert plastik etiket ise anten çiftinin yani sol ve sağ ayağının arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Ancak akusto manyetik antenler ile kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Bu antenlerin etiketlere verdikleri alarmın ses seviyesi de istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Üstelik antenlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Gözlük alarm etiketi kullanılacak olan akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Bu antenler Dexilon teknolojisi ile çalıştıklarından dolayı etraftaki elektronik gürültüden ya da metal eşyalardan da etkilenmeyeceklerdir.

Rfid mağaza ürün koruma antenleri ise çalışmalarına 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenler ile birlikte gözlük alarm etiketi, 5x5 mağaza ürün koruma etiketi, 4x4 mağaza ürün koruma etiketi, sun mağaza ürün koruma etiketi, r50 mağaza ürün koruma etiketi, square mağaza ürün koruma etiketi, golf mağaza ürün koruma etiketi ve mini mağaza ürün koruma etiketi gibi etiketler kullanılabilmektedir.

Gözlük alarm etiketi kullanımı ve mağaza ürün koruma sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını arayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler