perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GUARD TOUR BEKÇİ TUR SİSTEMİ FİYAT

Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat, firmamızda oldukça uygundur. Bu yüzden Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat teklifi almak için doğru yerdesiniz! Peki, Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimiz ne için ve nasıl kullanılır? Guard Tour bekçi tur sistemi, bekçilerin takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bekçinizin bilerek ya da bilmeden Guard Tour bekçi takip sistemi kalemine vermiş olduğu darbeleri rapor alırken görebilirsiniz. Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat teklifi vermiş olduğumuz bekçi takip kalemimiz paslanmaz çeliktir. Piyasada aynı kalemlerin plastikten üretilmiş olan modelleri bulunmaktadır. Bu yüzden alacağınız kalemin özellikle paslanmaz çelikten imal edilmiş olduğunu bilmenizi isteriz.

Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bekçi kontrol sistemimizi, güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda güvenle kullanabilirsiniz. Güvenlik otomasyon projelerinin ayrılmaz bir parçası olan Guard Tour bekçi tur sistemleri, Windows ortamında çalışmasına devam etmektedir. Raporlama kapasitesi arttırılarak, kontrol işleminin daha geniş ve ayrıntılı bir biçimde raporlama şeklinde yapılabilmesi de mümkündür. Güvenlik arz edilmekte olan yerlere öncelikle kontrol noktalarının montajlarının yapılması gerekmektedir. Kontrol noktalarına güvenlik görevlileri belirlenen süreler içerisinde (yarım saatte bir ya da bir saatte bir) kalemlerini okutmalıdırlar. Proximity akıllı kalem ile kontrol noktalarını dolaşırken, bu noktaları dolaştığını belirlemesi için kalemi 5 ile 7 santimetre mesafeden yaklaştırması yeterli olacaktır. Kalemin yaklaştırılması ile birlikte kalem üzerindeki ışık yanar ve bip sesi çıkararak, görevliye noktayı okuduğunu ve hafızasına kayıt ettiğini bildirmektedir. Görevli kendisine verilmiş olan talimat içerisinde turuna da aynı şekilde devam ederek tamamlamaktadır.

Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizde isterseniz aylık veya haftalık olarak güvenlik görevlisinden Guard Tour kalemini çıkararak, bilgisayarların yanında duran ve setin içerisinden çıkmış olan aktarım cihazının üzerine bırakmasını isteyebilirsiniz. Aktarım komutunuz hemen başlayarak, hangi görevlinin, hangi saatlerde, hangi tur noktalarında olduğunu bilmenizi sağlamaktadır. Herhangi bir vukuat anında, bekçinin bu sayede nerede olduğunu da bilebilirsiniz. Alınan tüm raporlar, istenirse yazıcıdan çıktı olarak da alınabilir. Daha sonra altına bekçinin imzasını atması istenerek, arşivlenebilir. Dilerseniz nitelikli bekçi takip yazılımı sayesinde sizin adınıza bilgisayarınızda yedekleri ile birlikte de saklayabilirsiniz. Sistemi ilk kurmuş olduğunuz güne kadar olan bütün verilere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Guard Tour bekçi tur sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan kalemimizin dış yüzeyi, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Ağrılık merkezi arkada olduğu için düşmeler durumunda ilk olarak arkası yere değecektir. Gelen darbelerin şiddeti, Abs plastik ile kaplı olan gövdede absorbe edilerek, en az vibrasyon ile kalemin önündeki okuyucuya ulaşarak, nötürleşir. Yüzde yüz su geçirmez olması ile her türlü olumsuz hava koşullarında da güvenle kullanılabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler