perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TOM KALEM

Bilgisayar bağlantılı tom kalem, bekçi takip sistemlerinde kullanılarak, bekçilerin takip edilmesini sağlar. Bilgisayar bağlantılı tom kalem, oldukça sağlam ve kaliteli olarak üretilmiştir. Çok ağır testlerden geçirildikten sonra satışa sunulan bilgisayar bağlantılı tom kalem, atmaktan ya da yere düşmekten zarar görmezler. Bu sayede çok uzun süreler boyunca güvenle kullanılabilirler. Bilerek ya da istemeden bilgisayar bağlantılı tom kalemin yere düşürülmesi gibi durumlarda, hiçbir zarar görmeyeceklerdir. Üstelik kimin bilerek zarar vermek istediği de anlaşılacaktır. Bekçileri takip etmek için kullanılan bilgisayar bağlantılı tom kalem, bir sistem içerisinde kullanılmalıdır. Bu sistem içerisinde bilgisayar bağlantılı tom kalem, bekçi tanıtım kartı, bekçi takip programı, tur kontrol noktaları ve aktarım yuvası bir arada kullanılmaktadır. Öncelikle bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara tur kontrol noktalarının konulması gerekir. Bu noktalar, sizin belirlediğiniz alanlara, belirlediğiniz mesafeler ile yerleştirilmektedir. Bu noktaların montajının yapılırken, manyetik alanlar dışına monte edilmesine özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, alınacak olan sinyallerin bozulmasına sebebiyet verebilmektedir. İlk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı tom kalem okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olacaktır. Bekçilerin tura çıkmadan önce de tur tanıtım kartlarını okutmaları gerekmektedir. Bu sayede kimin tura çıktığı ve vakanın, kim devriyedeyken gerçekleştiğini de görebilirsiniz. Daha sonra bilgisayar bağlantılı tom kalem, aktarım yuvasına konulur ya da modeline göre kablo ile bilgisayar bağlantısı yapılır ve içerisinde yer alan bilgiler, otopark takip programına iletilmektedir. Programa aktarılan bilgiler rapor haline gelir ve dilerseniz bu raporları çıktı alabileceğiniz gibi saklayabilirsiniz de.

Bilgisayar bağlantılı tom kalem, kontrol noktalarına yaklaştırılmaları ile kolayca okuma yapabilir. Okuma yaparken de titreşimli olarak uyarı verdikleri için okuma yaptığı kolayca anlaşılabilecektir. Bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemlerinin kullanılabilir olan farklı modelleri bulunur. Bunlar; perguard bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleri, perguard lcd bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleri, guardx bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleri ve guard tour bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleridir. Tamamı aslına aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsalar da sistem içerisinde kullanılan bilgisayar bağlantılı tom kalem değişmektedir.

Bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleri kullanılan tüm alanlarda artık bekçilerin 7/24 takip edilmesi sağlanmıştır. Özellikle sitelerde sıklıkla kullanılan bu sistemler, günümüzde aynı zamanda alışveriş merkezleri, oteller, plazalar, işletmeler gibi pek çok farklı alanlarda da kullanılabilirler. Bu alanlarda kullanıldığında, sizin geceleri güvende olup olmadığınızı düşünmenize gerek kalmaz. Bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleri sayesinde bekçileri gece de takip edebileceğiniz için daima güvende olacaksınız. Bilgisayar bağlantılı tom kalem sistemleri fiyatları için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Daha fazla zamana kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları