perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Guard Tour System: Güvenlik Görevlileri İçin Komple Kontrol Çözümü!

Bekçilerin çalışma grupları genel olarak 24 saat içinde vardiyalı olup tüm günü doldururlar. Ancak çalışmalarını ve yaptıkları görevleri kontrol edecek yetkililer genel olarak gece vardiyalarında yoktur ve gün içerisinde olsa da bekçilerin görev takibi yapılması manuel olarak biraz zor bir işlemdir. Guard Tour system kullanılması bu işlemleri kolaylaştırmada yöneticilere yardımcı olacaktır. Türkiye distribütörü olduğumuz Guard Tour System, Perguard ve GuardX markalı ürünleri Perkotek firması olarak siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktayız. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en cazip fiyatlar firmamıza ait olup tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde fiyatlarımız sabittir. Tur kontrol sistemi kullanılan başlıca noktalar; alışveriş merkezleri, toplu konut siteleri, plazalar, fabrikalar, polis merkezleri, askeri alanlar gibi örnekler verilebilir.

Guard Tour system kullanımı gayet basit olan sistemlerdir. İlk aşamada raporlamaların yapılacağı ve kullanılacağı bilgisayar bekçi takip yazılımı kurularak Guard Tour systeme ait sürücülerin tanıtılması gerekmektedir. Sonraki adımda ise yazılıma bekçilere ait kartların tanımlamalar, devriye turlarının yapılacakları bölgelere ait noktaların tanımlamaları ve bekçilerin devriye turlarını hangi saatlerde ve sürelerde yapmaları gerektiğini belirten tur tanımlamalarının yapılmaları gerekmektedir. Sonrasında Guard Tour system çalışmaya hazır olacaktır. Bekçiler devriye turlarına başlamadan önce ilk olarak bekçi kartlarını tur kalemine okumaları gerekmektedir. Böylece tur kalemi o sırada hangi bekçinin tur görevini gerçekleştirdiğini anlamaktadır. Sonrasında ise sırası ile devriye noktalarına tur kalemini okutarak görevini gerçekleştirmiş olacaktır. Tur kalemleri içerisindeki bilgileri 5 yıl gibi uzun bir süre saklayabildiklerinden istenildiği zaman bekçi takip yazılımına veri aktarımı yapılabilir. Bekçi takip yazılımından da ilk veri transferi yapıldığı tarih ile sonra veri transferi yapılan tarihler arasında istenilen raporlara ulaşılabilir. Bekçi kalemlerinin uzun ömürlü şarjları ile sıklıkla şarj edilmeleri gerekmemektedir. Kullanım yoğunluğuna göre farklılık gösteren şarj süreleri optimum 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluğunun çok fazla olmadığı noktalarda ise maksimum 2 aya kadar şarjlarının dayanabildiği görülmektedir.

Kullanım alanları gereği Guard Tour system kalemleri dış etkenlere dayanıklı olmalıdırlar. Hizmet verdiğimiz tüm Guard Tour system kesinlikle su geçirmez olup darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile hasar almalarının önüne geçilmektedir. Ayrıca içlerinde bulunan darbe sensörleri ile kalemin aldığı darbeler hafızalarında tutularak alınan raporlarda görülebilmektedir. Bu raporlar ile tur esnasında yaşanan olaylara ve bekçilerin tur kalemlerini kullanım biçimleri hakkında yetkililerin bilgi edinmeleri sağlanmaktadır. Tur kalemleri okutma esnasında ürünlerin özelliklerine göre bekçileri sesli ya da titreşimli uyararak okutma işlemin yapıldığını bildirmiş olur. Ayrıca yine modellere göre farklılık gösteren el feneri özelliği ile gece vardiyalarında tur esnasında bekçilere yardımcı olmaktadırlar.

Guard Tour system ile meydana gelecek yazılımsal ya da donanımsal sorunlar halinde firmamıza ait deneyimli destek ekibi ile irtibata geçilebilir. Destek ekibimiz yazılımsal sorunlarda ilk aşamada yapılan yönlendirmeler ile kullanıcıların müdahale etmelerini ya da uzak masaüstü bağlantıları ile ekibimiz tarafından da müdahale edilmesi sağlanabilir. Meydana gelen sorun donanımsal ise direkt olarak kullanıcıların müdahale etmeleri sağlanır. Böylece sorunların anlık olarak giderilmesi hedeflenmektedir. Bu işlemler sonucunda sorun hala devam ediyorsa ya da kullanıcı taraflı müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibimizden alınan randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekip uzmanlarımızın yönlendirilmesi de yapılabilecek uygulamalarımızdandır. Bu şekilde de sistemsel sorunlar kısa sürelerde yerinde giderildiğinde kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne geçmeleri sağlanmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler