perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL ARAMA DEDEKTÖRÜ

Kapı tipi metal arama dedektörü, metal eşyaları tespit ederek güvenlik alanları yaratmanızı sağlamakta olan dedektörlerdir. Kapı tipi metal arama dedektörü kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, belediyeler, okullar, fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi alanlar bunlara örnek olarak verilebilmektedir. Günümüzde de her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar.

Kapı tipi metal arama dedektörü, zone bölgeleri ile çalışmasına devam eden dedektörlerdir. Zone bölgesi demek, o dedektörün taramayı yoğunlaştırdığı alan anlamına gelmektedir bir nevi. Bu alan yani zone bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise metal eşyayı tespit etmesi de bir o kadar basit olmaktadır. Bu yüzden kapı tipi metal arama dedektörü satın alırken, zone bölgesinin ne kadar fazla olduğuna da çok dikkat edilmelidir. Bu bölgedeki fazlalık sayesinde silah, bıçak, tabanca gibi kesici ve delici aletlerin tamamı çok daha kısa sürelerde tespit edilebilecektir. Kapı tipi metal arama dedektörü tarama yaptığından bu zone bölgeleri sayesinde size tehlikeli / kesici / delici aletin kişi üzerinde hangi bölgede olduğuna dair bilgiler vermektedir. Pek çok model kapı tipi metal arama dedektöründe bu bilgiler, metal eşya tespit edildiğinde uyarı ışığı verilmesi ile kullanıcısına yansıtılmaktadır. Ayrıca da kapı tipi metal arama dedektörü ekranlarında bir günde kaç defa alarm verildiği ve kaç kez detektörden geçiş yapıldığı da görülebilmektedir. Bunu isterseniz açma ve kapama yaparak her gün sıfırlayabilirsiniz. Böylece o gün içerisinde kaç kere giriş ve çıkış yapıldığını kolayca görebilmiş olursunuz.

Kapı tipi metal arama dedektörünün en büyük özelliklerinden bir tanesi su geçirmez özellikte olmalıdır. Su geçirmez olan kapı tipi metal arama dedektörü, dış ortamlarda güvenle kullanım sağlamanıza olanak tanır. Su geçirmezliği yanı sıra aynı zamanda olumsuz tüm kötü hava koşullarına da dayanıklıdır. Yani dış ortamlarda kullanılmaması için hiçbir problem yoktur. Kapı tipi metal arama dedektörü fiyatları da Perkotek Teknoloji olarak Secuda kapı tipi metal arama dedektörü Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur.

Kapı tipi metal arama dedektörü, güvenliğe ihtiyaç duyulan her alanda her geçen gün çok daha sık olarak kullanılmaktadır. Kapı tipi metal arama dedektörünün hassas taramalar yapması sayesinde kemer tokası, bozuk para, metal para, anahtar, silah, bomba ya da bıçak gibi tüm kesici ve delici aletler kolayca tespit edilebilecektir. Kapı tipi metal arama dedektörü, yüksek hassasiyet ayarı ile çalıştırıldığında da küçük metallere dahi alarm verebilecektir. Eğer küçük metallere alarm vererek sizi boş yere meşgul etmesini istemezseniz hassasiyet ayarını da düşürebilirsiniz.  Farklı olan hassasiyet seviyeleri sayesinde en uygun olan geçiş alarmını ayarlayabilmek daima sizin elinizdedir. Kapı tipi metal arama dedektöründe bulunan parazit dengeleyicisi sayesinde ilk açıldıklarında etraftaki metal yoğunlukları setlenmektedir. Böylece tekrar açıldıklarında bir daha onları görmeyerek yanlış alarm verilmesine engel olunmaktadır. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan kapı tipi metal arama dedektörü hakkında çok daha fazlasını bilmek ya da fiyat teklifi almak için hemen Perkotek satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları