perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
GUSTAVO 520 OTEL KAPI KİLİDİ
  • perkotek.com

GUSTAVO 520 Otel Oda Kapı Kilidi

Gustavo 520 Otel Oda Kapı Kilidi Sistemi, sekiz santimetreye kadar olan uzaklıklarda kart okuması ve yazması yapabilmektedir. Üç yüz bin kez test edilen Japonya Mabuchi motora sahip olan bu kilit sistemimiz, dört adet pil ile çalışmasını sürdürebilmektedir. Ağırlığı yaklaşık olarak üç kilogramdır. Bu kilit sistemini beş yıldızlı, butik, dört yıldızlı vb. tüm otellerin kapılarında kullanabilirsiniz.

 

GUSTAVO 520 Teknik Özellikleri

Kilit Marka ve Model Bilgisi: GUSTAVO 520 Otel Kapı Kilit Sistemi
Test Edilme: Kilitlerimiz üç yüz bin kez test edilmiştir.   
Mekanizma Test Etme: Japonya Mabuchi mikro motor beş yüz bin kez test edilmiştir.   
Frekanslar: 13.56 MHz ve 125 KHz frekans ile çalışmasını sürdürebilmektedir. 
Çalıştırılan Kartlar: Em card veya T5557 Mifare kart ideal bir şekilde çalışmasını sürdürebilmesi için kullanılan kartlardır.
Kart Okuması İçin İdeal Uzaklık: 8 santimetreye kadar olan tüm uzaklıklarda sorunsuz olarak kart okuması yapabilmektedir.  
Perfect Geçiş Özellikleri: Master card, ziyaretçi kartı, acil durum kartı, kat kartı vs. kartları tanıma özelliği bulunmaktadır. Otel yöneticilerinin kart yetkisi değiştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra otel yöneticileri diledikleri zaman kart kullanımlarını da denetleyebilmektedirler.
Gücü Tüketmesi: 1.5 volt AA alkalin pil çalışmasını sağlamaktadır. Bu pilden 4 tane kullanılması yeterli olacaktır. (DC 4,5-6,5volt pil)
Pilin Kullanım Ömrü: Standart bir pil kullanarak yirmi beş bin geçiş yapabilirsiniz. Yaptığınız bu geçişler esnasında eğer pil bitmeye yakına dönmüşse, yapılacak olan son 100 geçişte kullanıcısına uyarı verecektir.
Mekanik Kilit Sistemi: Otel yöneticileri için yedek anahtarlar bulunmaktadır. Acil durumlarda yahut pil bitmesi gibi durumlarda ise mekanik anahtar ile giriş yapılabilmektedir.
Koruması (Manyetik): On beş bin voltluk, güçlü manyetik alanlarda bile veri kaybı yaşamaksızın çalışmasını sürdürebilir. Kilidimiz, anti-statik gövdeye sahiptir.
Akımı: Statik akımı
Anlık Akımı: Anlık olarak dinamik akımı
Kartları Okuması veya Yazması: 0,5 saniyeden az bir sürede okuma ve yazma yapabilmektedir.  
Gustavo 525 Ağırlık: Gustavo 525 üç kilogramdır.  
Sıcaklık Değerleri: -20 ile +85 derecelik sıcaklıklar.
Nemi: %15ile %95 bağıl neme sahip ortamlarda kullanılabilmektedir.  
Setup Pili: Setup pili, kilidin bataryasının bitmesi vb. zamanlarda belleklerinde var olan tüm bilgiler on yıl boyunca saklanabilmektedir.
İthalatçı Firma: Biyometrik Perkotek
Teknik Destek Hizmetleri: Biyometrik Perkotek, çağrı merkezimizden herhangi bir sorunla karşılaştığınızda telefonla veya uzak erişimle destek alabilirsiniz. 
 
İlgili Aramalar: kilit, kilit sistemi, gustavo otel odası kapı kilidi, otel odası kapı kilidi sistemleri, gustavo kapı kilidi fiyatları, kapı kilitleri fiyatları
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler