perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEVRİYE SİSTEMLERİ

Güvenlik devriye sistemleri, bekçilerin / güvenlik görevlilerin takiplerinin yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde bekçilerin görev alanlarında yer alıp almadığı kolayca tespit edilebilir. Nasıl mı? Güvenlik devriye sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde; güvenlik devriye sistemleri programı, güvenlik devriye sistemleri tur noktaları, güvenlik devriye sistemleri bekçi tanıtım kartı, güvenlik devriye sistemleri kalemi bir arada kullanılır. Sistemlerin aktif olarak kullanılabilmesi için ilk olarak yapılması gereken, güvenlik devriye sistemleri tur noktalarının güvenlik görevlilerinin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesidir. Bu alanların metal yoğunluğuna sahip olmaması gerekir. Çünkü güvenlik devriye sistemleri kalemi okuma yaparken, bu alanlardan etkilenebilmektedir. Tur kontrol noktaları yerlerine monte edildikten sonra güvenlik görevlileri devriyeye çıkabilir. Bunun için öncelikle her bekçiye özel olarak güvenlik devriye sistemleri kartı tanıtılması gerekmektedir. Kartları güvenlik görevlileri devriyeye çıkmadan önce okutarak, tura çıkacaklarının haberini verirler. Daha sonra güvenlik devriye sistemleri kalemi, ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına kadar okutulur. Son kontrol noktasına gelindiğinde tur tamamlanmış olacaktır. Tur kontrol noktalarına okuma yaparken de güvenlik devriye sistemleri kalemi titreşimli olarak uyarı verdiğinden dolayı okuma yaptığını ve bir sonraki tur kontrol noktasına geçiş yapılması gerektiğini anlayabileceksiniz. Tüm tur kontrol noktalarından bu bilgiler güvenlik devriye sistemleri kalemine toplandıktan sonra, sistem modeline göre kablo ile güvenlik devriye sistemleri programına bağlanabilir ya da aktarım yuvasına konarak içerisindeki tüm bilgiler programa aktarılır. Bu sayede hangi güvenlik görevlisinin ne zaman tura çıktığı ve hangi kontrol noktalarında, hangi saatlerde devriye gezdiği bilinebilmektedir.

Güvenlik devriye sistemlerinin kullanımları çok basittir. Programları üzerinde bekçilerin tüm devriye bilgileri raporlamalar ile görünür. Böylece sizin bekçileri takip etmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kolayca takip yapabileceksiniz. Tabi ki bu durumları da işini kötüye kullanan güvenlik görevlileri sabote etmek isteyebilir. Bunun için güvenlik devriye sistemleri kalemlerine zarar vermeye kalkabilirler. Ancak güvenlik devriye sistemleri kalemleri çok dayanıklıdır. Atmaktan ya da yere düşürülmekten asla zarar görmezler. Zaten bu özellikleri sayesinde uzun seneler boyunca kullanılabilmektedir. Aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahiptirler. Yani tüm olumsuz hava koşullarına rağmen kullanılabilir. Bu da güvenlik görevlilerinin kalemi yağışlı havada kullanamadım gibi bahaneler üretmesinin önüne geçmektedir.

Güvenlik devriye sistemleri çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle sitelerde güvenlik görevlilerini takip etmek için kullanılmaktadırlar. Bunun dışında alışveriş merkezlerinde, plazalarda ve holdinglerde de kullanılmaktadır. Geceleri özellikle görevli olan bekçilerin hangi alanlarda olduğunu, işinin başında olup olmadığını bilmek güvende hissettirir. Bunun için zaten güvenlik devriye sistemleri her geçen gün çok daha sık olarak tercih edilmektedir.

Güvenlik devriye sistemleri ile siz de bekçilerinizin görev ihmalinden şüpheleniyorsanız, bunları ortaya çıkarabilirsiniz. Güvenlik devriye sistemleri fiyatları ve daha fazlası için sizi Perkotek Plaza’ya bekliyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler