perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye tur kontrol sistemi, güvenlik ihtiyacının duyulduğu tüm alanlarda kullanılabilir. Güvenlik devriye tur kontrol sistemi ile bekçilerin takibi yapılmaktadır. Özellikle sitelerde sıklıkla güvenlik devriye tur kontrol sistemine rastlamaktayız. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi sitelerin sadece gündüz değil aynı zamanda geceleri de korunmaya ihtiyacının duyulmasıdır. Geceleri korunan sitelerde, bekçilerin görev saatleri içerisinde nerede oldukları, uyuyup uyumadıkları hakkında bilgi sahibi olmak çok zordur. İşte burada da devreye güvenlik devriye tur kontrol sistemi girmektedir. Bu sistemler; yuva kartı, tur noktası, bekçi takip yazılımı ve bekçi saatinden oluşmaktadır. Peki güvenlik devriye tur kontrol sistemi nasıl kullanılır? Bu sistemleri kullanmak için öncelikle tur kontrol noktalarının bekçilerin devriye gezmesi istenilmekte olan alanlarda monte edilmesi gerekir. Bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü eğer manyetik alanlarda kullanılırsa, okuma sırasında bazı hatalara yol açabilmektedir. Tur kontrol noktalarının yerleştirilmesinde sonra yapılması gereken ilk şey bekçilerin devriyeye çıkarken bekçi tanıtım kartlarını sisteme göstermeleridir. Bu sayede hangi bekçinin hangi saatte devriyeye çıktığı görünecektir. Bundan sonra da bekçiler sırası ile ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bekçi saatlerini okutmalıdırlar. Okutma sırasında belirli bir mesafeye kadar tur kontrol noktasının üzerine bekçi kalemini tutmak yeterlidir. Zaten kalem titreşimli olarak okuma yaptığının bilgisini verecektir. Son kontrol noktasına da kalem okutulduktan sonra güvenlik devriye tur kontrol sistemi kalemi modeline göre aktarım kablosu ya da aktarım yuvası kullanılarak kalem içerisinde yer alan tüm bilgiler, bekçi takip yazılımına aktarılacaktır. Siz de böylece bekçilerin hangi saatte hangi kontrol noktasında yer aldığını, görevi başında olup olmadığını kolayca görüntüleyebileceksiniz.

Güvenlik devriye tur kontrol sistemi kalemlerinden bahsedelim. Bu kalemler, oldukça ağır test koşullarından geçirilmektedirler. Çünkü bekçilerin bu sistemi sabote etme gibi bir durumları bulunmaktadır. Yalandan yere atıp düşürerek çalışmaz hale getirmeye çalışabilirler. İşte bu yüzden test esnasında güvenlik devriye tur kontrol sistemi kalemleri sürekli olarak yere atılıp tüm ağır koşullara karşın dayanıklı olarak üretilmektedir. Suya karşı dayanıklılık gösterdiği için de dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedirler. Bu kalemler ayrıca atmaktan veya yere düşürülmekten zarar görmeyeceklerdir.

Günümüzde siteler, apartmanlar, holdingler, alışveriş merkezleri gibi pek çok farklı alanda kullanılmakta olan bu sistemler, adresleme özelliğine de sahiptir. Bu sayede sadece istediğiniz alanların kontrol edilmesi sağlanabilmektedir. Üstelik bu kalemler ışıklı da olabilir.

Kullanılmakta olan ve firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı güvenlik devriye tur kontrol sistemi bulunmaktadır. Perguard güvenlik devriye tur kontrol sistemi, Perguard LCD güvenlik devriye tur kontrol sistemi, GuardX güvenlik devriye tur kontrol sistemi ve Guard Tour güvenlik devriye tur kontrol sistemi. Hangisini kullanacağınız tamamen sizin tercihinize göre değişir. Bu sistemler hakkında fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler