perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ FİYAT: Her Bütçeye Uygun Seçenekler!

Kullanım alanları olarak bakıldığında turnike sistemleri günümüzde artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Başlıca kullanım alanlarına bakılırsa; plaza ve şirket gibi noktaların girişleri, şirket girişlerinde geçişin yanı sıra entegre edilen sistemlerle personel takibi amacı ile de kullanılabilir, aynı mantık ile okullarda öğrenci takip sistemi de uyarlanabilir, üye takip sistemi olarak spor salonları örnek verilebilir, güvenlik seviyesi en üst noktalar olarak da cezaevleri ve stadyumlar da örnek verilebilir. Turnike sistemleri fiyat olarak bakıldığında modellerine göre farklılık göstermektedir. Turnike çeşitleri ise bel tipi turnike sistemleri, boy tipi turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri ve VIP turnike sistemleri olarak ayrılabilirler. Kullanım alanlarına göre istenilen turnike çeşidi kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. VIP turnike sistemleri ayrıca engelli geçiş turnikeleri olarak da adlandırılabilir. Bunların yanı sıra, sorulama yöntemi ile çalışan bir geçiş kontrol sistemine bağlı olmaksızın çalışan bağımsız turnikelerde alışveriş merkezleri, marketler gibi noktalarda kullanılmaktadır. Bu turnikeler ise; bağımsız turnike, kelebek turnike, şerit bariyer olarak adlandırılır. Bu turnikeler bir sisteme bağımsız olarak çalıştıkları için manuel şekilde çalışırlar. Tam anlamıyla ya geçişe kapalıdırlar ya da sürekli açıktırlar.

Bağımsız turnike sistemleri dışında tüm turnike sistemlerine geçiş kontrol sistemleri rahatlıkla entegre edilebilir. Bu şekilde turnike sistemini kullanacak kullanıcıların sorgulamaları hızlı bir şekilde yapılır ve kullanıcılar geçişlerini hızlı bir şekilde yaparlar. Entegrasyonlar tek başlarına tanıma sistemleri cihazları ile yapılabileceği gibi ayrıcı geçiş kontrol yazılımları ve takip yazılımları ile de yapılabilmektedir. Yazılım desteği ile beraber uygulandığında turnike sistemini kullanacak kullanıcılara detaylı olarak yetkilendirmeler ve kısıtlamalar yapılabilmektedir. Böylelikle kullanıcıların geçişleri için tüm yetkileri hazırlayan bilgi işlem merkezi gibi tek merkezli yönetimler olacaktır. Ayrıca detaylı raporlama modülleri ile de zaman içerisinde bu yetki ve kısıtlamaların yapılmasında da yardımcı olunabilir. Personel takip sistemlerinin de entegre edilebilmesi ile kullanıcılar hep geçişlerini sağlarlar hem de turnike sistemini kullanmak zorunda oldukları için aynı zaman personel takip sistemini de kullanmış olacaklardır. Bunlara ek olarak turnike sistemine ayrıca kurulan bölgede altyapıya ait güvenlik sistemi ya da yangın sistemi varsa bunlarda entegre edilebilir. Böylelikle olası acil durum anlarından bu güvenlik sistemlerinin verdiği acil durum sinyalleri turnike sistemleri fiyat uygunluğu ile bu turnikeler tarafından algılanarak otomatik olarak serbest moda geçebilirler. Eğer altyapıda bir güvenlik sistemi yoksa tek bir merkezli olarak yetkili kişi veya kişilerin onayı doğrultusunda da manuel olarak serbest moda alınabilirler. Böylece olası acil durumlarda kullanıldıkları bölgelerde tahliye işlemlerinin de hızlı bir şekilde yapılması sağlanabilir.

Turnike sistemleri fiyat dâhilinde olan ve set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kurulumları rahatlıkla yapılabilmektedir. Altyapıya hiçbir şekilde müdahale edilmeden kurulabilirler. Çalışmaları için standart şartlarda tek ihtiyaç duyulan 220 v şehir elektriği ve takip sistemleri için bilgisayar bağlantılı olarak online şekilde çalışacaklarsa data kablosu sağlanması gerekmektedir. Kurulumları kullanıcılar tarafından deneyimli destek ekibimizden yardım alınarak yapılabileceği gibi kullanıcıların talepleri doğrultusunda teknik servisimizce de yapılabilmektedir. Olası arıza durumlarında ise aynı şekilde destek ekibimiz ile irtibata geçilerek telefon desteği ile kullanıcılar yönlendirilerek veya uzak masaüstü bağlantıları ile sorunlar anlık olarak çözülebilirler. Sorunların bu şekilde giderilememesi durumunda ise destek ekimizden randevu alınarak teknik servimizce yerinde müdahalelerle de çözülmektedir. Türkiye distribütörü olduğumuzdan tüm ürünlerimizde bulunan 10 yıl parça garantisi ile arızaların giderilememesi gibi bir durum söz konusu değildir. Böylece kullanıcılar ürünlerini kullanmaya devam ederler ve mağdur durumda kalmazlar.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler