perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK KONTROL

Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri, güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde bekçilerin 7/24 olarak takip edilebilmesi sağlanır. Özellikle geceleri çalışmakla yükümlü olan bekçilerin, siz uyurken görev alanlarında olup olmadığını bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri ile oldukça kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemlerini bir bütün olarak kullanabilmek için bu sistemlerde bekçi tanıtım kartı, kontrol noktaları, bekçi takip yazılımı, aktarım yuvası ve bekçi takip kaleminin bir arada kullanılması gerekir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemlerini aktif olarak kullanabilmek için öncelikle kontrol noktalarının bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekir. Bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü manyetik alanlara monte edilirse, kalemin okuma yaparken sorun yaşamasına sebebiyet verebilmektedir. İlk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar tüm kontrol noktalarının sırasıyla montajı yapıldıktan sonra, bekçiler tura başlayabilirler. Bekçilerin tura başlarken ilk yapmaları gereken şey, bekçi tanıtım kartını okutmalarıdır. Bekçi tanıtım kartını okuttukları için kimin hangi saatte tura çıkacağı belirlenmektedir. Daha sonra bekçiler sırayla bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri kalemini ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar okutmaya devam ederler. Son kontrol noktasına gelindiğinde de tur tamamlanmış olacaktır. Bu işlemden sonra bekçiler, bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri kalemini şarj aktarım yuvasına ya da modele göre aktarım kablosu kullanarak takip programına bağladıklarında, kalemin içerisindeki bütün bilgilerin aktarımı gerçekleştirilecektir.

Firmamız tarafından satışta olan 4 farklı model bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri bulunmaktadır. Bunlar; Perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri, Guar Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri ve GuardX bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleridir. Bunlardan hangisinin kullanılacağı sizin istediğinize kalsa da satış müdürlerimiz kullanacağınız alana uygun olan bir modelin tanıtımını yapacaklardır. Tamamının uygun fiyatlara sahip olması sayesinde zaten günümüzde her geçen gün çok daha sık olarak kullanılmaya başlanmıştır. Her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılan bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri, günümüzde sıkça sitelerde tercih edilmektedir. Bunun sebebi site güvenlik görevlilerinin geceleri takip edilemiyor oluşudur. Geceleri siz uyurken bekçilerin görev alanlarında olup olmadığı işte artık bu şekilde takip edebileceksiniz.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri kaleminin özelliklerinden bahsedelim. Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri kalemi, oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Atsalar, yer düşseler bile asla zarar görmezler. O kadar sağlamdırlar. Üstelik su geçirmez oldukları için dış ortamlarda da güvenle kullanılabilirler. Bu kalemler, okuma yapmaları sırasında okuma yaptığını titreşimli olarak bildirirler. Böylece okuma yapıldığı anlaşılır. Aktarım yuvasına konduklarında da içerisindeki tüm bilgilerin bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol sistemleri programına aktarılarak raporlanması sağlanmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları