perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Metal Dedektörü: Tehlikelere Karşı Kesintisiz Koruma!

Güvenlik metal dedektörü, metal eşyaların tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları ve kurulumları çok basit olmakla birlikte günümüzde kullanılan bu dedektörlerin üç farklı modeli yer almaktadır. Bunlar; kapı tipi güvenlik metal dedektörü, el tipi güvenlik metal dedektörü ve xray güvenlik metal dedektörüdür.

Kapı tipi güvenlik metal dedektörü, kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilen dedektörlerdir. Bu dedektörler; hava alanları, askeri mekanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, plazalar, işletmeler ve alışveriş merkezleri gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadırlar. Kapı tipi güvenlik metal dedektörü, zone bölgeleri ile çalışmasına devam etmektedir. Zone bölgesi bir kapı tipi güvenlik metal dedektöründe ne kadar fazla ise metali tespit etmesi de bir o kadar basit olmaktadır. Bu dedektörlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Bu ayar ile madeni para veya kemer tokası gibi metallere alarm verilmesi engellenebilmektedir. Kapı tipi güvenlik metal dedektörünü suya ve ateşe karşı da dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda da kullanım sağlanabilmektedir. Kapı tipi güvenlik metal dedektörünün ekranında alarmın o gün içerisinde kaç kez çaldığı görüntülenebildiği gibi ayrıca dedektörden kaç geçildiği de görüntülenmektedir. Kapı tipi güvenlik metal dedektörü fiyatları da çok uygun olmaktadır.

El tipi güvenlik metal dedektörü, bir metal yaklaştırıldığında küçük metal parçaları çok yakından ve büyük metal parçaları ise uzaktan dahi tespit edebilir. Demir metalleri ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilen el tipi güvenlik metal dedektörü, opsiyonel olarak şarj edilebilmektedir. Sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahip olan bu dedektörü, kapı tipi güvenlik metal dedektörü ile birlikte kullandığınızda çok daha yüksek güvenlik elde edebilirsiniz. Hassasiyet ayarı da yapılabildiği için hangi tür metallere alarm vereceğini de belirleyebilirsiniz. Yüksek duyarlılıkları ve seçicilikleri ile el tipi güvenlik metal dedektörü, geniş tarama alanlarına sahiptir. Gelişmiş teknoloji ile çalışmakta olan bu dedektörler, metalleri tespit ettiklerinde titreşimli olarak uyarı vermektedirler. Rahat ve portatif kılıfa sahip olan el tipi güvenlik metal dedektörü fiyatları da firmamızda çok uygundur.

X ray bagaj arama ve tarama güvenlik metal dedektörü ise metal eşyaları x ışını teknolojisi ile tespit etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlarda x ışını sabit bir noktadan foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılan x ışınları, foto diyotların arasında bir nesne var ise ışınlar nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçtikleri nesnelerin şekilleri, cinsleri ve atom ağırlıkları ne foto diyotlar tarafından emilerek ekrana yansıtılmaktadır. X ray bagaj arama ve tarama güvenlik metal dedektörü kalitesine göre ekrana yansıtılmakta olan bu görüntüler siyah – beyaz ya da renkli olabilmektedir. Renkli olarak yansıtılan görüntüler, organik ve inorganik madde ayrımı yapan cihazlar tarafından yansıtılmaktadır. Bu cihazların ekrana yansıttığı mavi renkteki maddeler, inorganik madde olarak adlandırılır ve atom numarası bu maddelerde 18’den büyüktür. Ekrana yansıtılan yeşil renkteki nesneler ise karışık grup elementi olarak adlandırılırlar. Ekrana yansıtılan turuncu renkteki nesneler ise organik madde olarak adlandırılırlar. Bu nesnelerin atom numaraları ondan küçük olmaktadır.

Güvenlik metal dedektörü, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Secuda xray bagaj arama ve tarama güvenlik metal dedektörü, Secuda kapı tipi güvenlik metal dedektörü ve Secuda el tipi güvenlik metal dedektörü Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Fiyat teklifi almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler