perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK PROGRAMI

Güvenlik programı, bekçi takip sistemlerinde kullanılmakta olan ve bekçilerin tüm bilgilerinin içerisinde tutulduğu programdır. Güvenlik programı ilk önce bekçilerin takip edilecek oldukları bilgisayara kurulmalıdırlar. Daha sonra güvenlik programını kullanacak olan kişilerin kısa bir eğitimden geçirilmesi gerekmektedir. Bu program üzerinden bekçiler takip edileceği için öncelikle programın aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonra da güvenlik programına bekçilerin tanıtım kartları ve tur kontrol noktalarının tanıtılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra da tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara montajının yapılması gerekmektedir. Montaj yapılacak olan alanlarda dikkat edilmesi gerekli olan tek nokta, bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Bu işlemlerden sonra bekçiler, tur kontrol noktalarını sırası ile gezmeye başlayabilirler. İlk kontrol noktasından başlanarak son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı tur kontrol noktalarının okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olacaktır. Sistem bu şekilde kullanıma hazır olmaktadır. Peki bekçiler turu tamamladıktan sonra güvenlik programında tur bilgilerini nasıl göreceğiz? Bekçiler turu tamamladıktan sonra, tur kalemlerinin aktarım yuvasına konularak ya da aktarım kablosu ile bağlantısı yapılarak, içerisinde yer alan bütün bilgilerin güvenlik programına aktarılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra bekçilerin tüm tur bilgileri program üzerinde görüntülenecektir. Hangi bekçinin, hangi saatte, hangi kontrol noktasında yer aldığı kolayca raporlanabilecektir. Bu raporlara bakılarak da bekçilerin takipleri kolayca sağlanacaktır.

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri modeli bulunmaktadır. Bunlar; Guard Tour bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri, GuardX bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri ve Perguard bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleridir. Bu sistemlerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen tercih meselesi olsa da sistemlerde kullanılacak olan kalemler farklılık gösterebilmektedir.

Guard Tour bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri kalemleri üstelik bilerek ya da bilmeden kaleme yapılan bütün darbelerin güvenlik programı üzerinde gösterilmesini sağlamaktadır. Güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda giderek kullanımı artmaya bu sistemlerin kalemleri, oldukça ağır testlere tabii tutulmuşlardır. Atmaktan ya da yere düşürülmekten zarar görmezler. Böylece bekçilerin bilerek bu sistemi sabote etmesi gibi bir durum da söz konusu olmaz. Çünkü özellikle gece bekçilerinin takip edilmesi için bu sistemler kullanılıyor. Geceleri bekçilerin uyuyup uyumadıklarını ve tur gezmeleri gereken alanda olup olmadıklarını bilebilmek sadece bu sistemler ile bilinebilir. Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri kullanılmadan önce bekçiler sadece güvenlik kamerası ile takip ediliyordu. Güvenlik kamerasının görüş açısının dışında bekçilerin nerede olduğunu bilebilmek mümkün olmadığı gibi aynı zamanda kameralardan bekçiyi seyrederken de ekstra bir yük çıkıyordu. Bunların ortadan kalkması bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri ile gerçekleşti.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler